Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

02.09.2019 18:00 - Zbudov
FC SVP Zbudov - West Jam ČB
02.09.2019 18:00 - VŠZ, přehozené pořadatelství
FC 30 ČB B - NEXT ČB
02.09.2019 18:00 - Zahájí, přehozené pořadatelství
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
02.09.2019 20:30 - SH JČU, přehozené pořadatelství
Unreal ČB FC - SK Lions Velešín

JS Agency KP Jih

21.10.2019 00:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

04.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - Inter ČB
05.09.2019 18:30 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - BSKN ČB
06.09.2019 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - SK Střelnice ČB
06.09.2019 18:00 - Dubenec, přehozené pořadatelství
RL Dubenec - SK Lions Velešín B


  

  14. kolo 1. třídy

Jedna dvojice v play-off už tvoří Zbudov s FC 30 B, vítěz základní částí Devianti na soupeře čeká. Může to být Tex-Color, Zahájí B a teoreticky i West Jam. V play-out je jenom jasné, že z posledních dvou míst do něj půjdou Lions a Rebels. _ _ _ _

14 . k o l o :   ( 28. 4 . –  3. 5. )

149  29. 4.  VŠZ   18:00 .  FC 30 „B“  –  TEX-COL.  .  .  .   2 : 2  .  (0:0)
FC 30 :  D.Přibyl - D.Hric, P.Kortus st, P.Kortus ml,  P.Bouchal 2,  M.Havelec,
Tex-Col :  J.Tomašek - R.Trousil, P.Le 1,  P.Kaše 1,  J.Křiváček
Branky: 27.- Bouchal 1:0,  31.- Le a 35.- Kaše 1:2,  42.- Bouchal 2:2,
Rozh.: T.Peterka, P.Kocina V.Korejčík .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div 

150  29. 4.  SH JČU 20:00  .  REBELS   –  SK LIONS  .  .  .6 : 8  .  (5:3)
Rebels :  J.Rozycki - T.Dvořák 4,  M.Černý, A.Dalipi, L.Michal, D.Granov 1,  T.Leština 1,  R.Vinický
Lions :  L.Mezníki - J.Smolík, K.Gondek 2,  M.Stropek 3,  S.Šálek 1,  J.Carda 1,  J.Krčín 1,  M.Dzietonický, K.Krejčí, M.Kejšar,
Branky: 4.- Granov, 5.- Leština, 6. a 8.- Dvořák 4:0, 8.- Krčín a 10.- Strapek 4:2,  11.- Dvořák 5:2,  20.- Strapek, 30.- Šálek a 36.- Carda 5:5,  40.- Dvořák 6:5,  47. a 49.- Gondek a 50.- Strapek 6:8,
Rozh.: Š.Hrabčák, M.Primus  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div   

151  1. 5.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  -  ZAHÁJÍ "B"  .  ..  .  8 : 9  .  (6:3) 
West J. :  R.Novák - Z.Gregort 1,  S.Škarda 1,  M.Stropek 3,  L.Zimandl 1,  V.Dolejšek 1, M.Rudolf 1,  L.Niedl.
Zahájí :  J.Vlk - T.Kazík, V.Švík, J.Brom 1,  L.Ponec 2,  M.Maňhal 1,  J.Slavík 3,  M.Šťastný,  M.Šíma 2,
Branky: 3.- Dolejšek 1:0,  3.- Ponec a 11.- Slavík 1:2,  13.- Škarda, 17.- Stropek a 18.- Gregor 4:2,  18.- Slavík 4:3,  21.- Stropek a 22.- Zimandl 6:3,  28.- Brom a 32.- Slavík 6:5,  36.- Rudolf 7:5,  39. a 42.- Šíma, 45.- Ponec a 47.- Maňhal 7:9,  50.- Stropek 8:9,
Rozh.: L.Zabilka, F.Mertl.  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  . .  10 div

152  2. 5.  SH JČU 20:00  .  DEVIANTI  –  ZBUDOV  .  .  .   10 : 10  .  (4:3)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 3,  R.Mertl, R.Staněk 1,  J.Dědina 4,  D.Sobolík 1,  P.Váňa 1,
Zbudov :  J.Tomaško - M.Remiáš 3,  P.Fux 3,  P.Kocina, M.Kocina 3,  J.Polesný 1,
Branky: 2.- Staněk 1:0,  4.- Polesný 1:1,  13.- Dědina 2:1,  16.- Fux  2:2,  20.- Dědina 3:2,  22.- Fux 3:3,  24. a 27.- Janeček 5:3,  29. M.Kocina 5:4,  31.- Janeček, 32.- Váňa a 33.- Dědina 8:4,  35. a 36.- M.Kocina a 40.- Remiáš 8:7,  40.- D.Sobolík 9:7,  41.- Remiáš a Fux a 48.- Remiáš 9:10,  50.- Dědina 10:10,
Rozh.: P.Ždych, T.Peterka . ŽK 2:1 7.- Dědina a 15.- Janeček - 24.- Tomaško . 20 div  

T A B U L K A   P O   1 4 .   K O L E :   

1.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  13  .  . 11  .  1  .  1  .  .  142 : . 62  .  .  34
2.  SVP  ZBUDOV .  .  .  .  13  .  .   9  .  2  .  2  .  .  . 85 : . 65  .  .  29
3.  FC  30  ČB  "B"  .  .  .  13  .  .   7  .  2  .  4  .  .  . 69 : . 65  .  .  23
4.  FC  TEX-COLOR  .  .  .  13  .  .   5  .  1  .  7  .  .  . 82 : 116  .  .  16
5.  FK  ZAHÁJÍ  "B" .  .  .  13  .  .   5  .  0  .  8  .  .  . 71 : . 77  .  .  15
6.  WEST JAM  ČB   .  .  .  13  .  .   4  .  2  .  7  .  .  . 85 : . 88  .  .  14
7.  LIONS VELEŠÍN  .  .  .  13  .  .   3  .  1  .  9  .  .  . 52 : . 82  .  .  10
8.  FC  REBELS .  .  .  .  .  13  .  .   2  .  1  .  10  .  .  . 68 : 109  .  .  . 7

S T Ř E L C I   P O   1 4 .  K O L E :
32  -  Staněk Milan (Devianti)
29  -  Slavík Jakub (Zahájí),
25  -  Dvořák Tomáš (Rebels)
22  -  M.Stropek (West Jam)
19  -  J.Křiváček (Tex-Col.)  a  S.Škarda (West Jam)
18  -  R.Mertl (Devianti)  a  M.Kocina (Zbudov),
15  -  D.Sobolík (Devianti),     
14  -  P.Janeček (Devianti),  D.Růžička (Zbudov),  P.Bouchal (FC 30)  a  L.Zimandl (West Jam)

K A R T Y   P O   1 4 .  K O L E :
1  ŽK  .  -  FC 30 B,  
2  ŽK  .  -  Rebels
3  ŽK  .  -  West Jam  a  Lions
4  ŽK  .  -  Zbudov  a  Tex-Color
5  ŽK  .  -   Zahájí B
7  ŽK  .  -  Devianti

 






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS