Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

10.12.2018 20;15 - SH Týn n/Vlt.
FK Zahájí - Absolutteam ČB
10.12.2018 21:00 - SH Hrdějovice - 1. kolo
FC 30 ČB - FC Kohouti ČB
11.12.2018 18:00 - SH Rudolfov
Best Caffe team - ELBH Týn nad Vltavou
11.12.2018 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - TJ HFASC ČB
12.12.2018 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - FC 30 ČB

JS Agency 1. třída

31.10.2018 20:00 - SH Rudolfov
West Jam ČB - FC 30 ČB B
01.11.2018 15:15 - Zbudov - odloženo na jaro
SVP Zbudov/Best Caffee - FK Zahájí B
01.11.2018 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Rebels/Borek - FC Tex-Color
02.11.2018 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - SK Devianti (Absolut B)

JS Agency 2. třída

29.10.2018 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Střelnice ČB
01.11.2018 20:00 - SH Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek/Rebels
02.11.2018 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - AC Demi Hluboká
07.11.2018 20:00 - SH Rudolfov, přeh. pořad.
West Jam CB B - RL Dubenec


  

  Rozpis a výsledky KP Jih 2018/19

7. kolo: _ _ 3.12. ZAHÁJÍ – ELBH . 2 : 3 (2:2) _ _ 4.12. BEST CAF. – FC 30 . 4 : 5 (1:1) _ _ 4.12. VAPLAST – ABSOLUT . 1 : 6 (0:4) _ _ 5.12. HFASC – KOHOUTI . 9 : 3 (3:2) _ _ _ _ 8. kolo: _ _ 10.12. ZAHÁJÍ – ABSOLUT . 1 : 9 (0:4) _ _ 10.12. 1.k. FC 30 – KOHOUTI . 15 : 6 (7:1) _ _ 11.12. . BEST CAFFE – ELBH TÝN . 2 : 6 (0:2) _ _ 11.12. VAPLAST – HFASC . 4 : 5 (7:1) _ _ 12.12. KOHOUTI – FC 30 . 5 : 11 (3:5) _ _ _ _ 9. kolo: _ _ NE 16.12. Týn 18:00 . ELBH – FC 30 . M.Primus, P.Kocina (Š.Hrabčák) _ _ PO 17.12. Hrdějovice 16:30 . ABSOLUT – BEST CAFFE . T.Peterka, P.Ždych (C.Vaverka) _ _ ÚT 18.12. Hrdějovice 21:00 . VAPLAST – KOHOUTI . Š.Hrabčák, T.Dvořák (M.Primus) _ _ ST 19.12. SKP 20:00 . HFASC – ZAHÁJÍ . F.Zloch, L.Zabilka (T.Dvořák) _ _ _ _

R O Z P I S  A  V Ý S L E D KY  K P  Jih  -  podzim 2018 :

7 .   k o l o :  ( 1. – 7. 12. )

K24  3. 12.  Týn n/Vl.  20:15   ZAHÁJÍ    –  ELBH  .  .  .  .  .  .  .  2 : 3  .  (2:2)
Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal 1,  S.Legdan 1,  T.Antoš, M.Remiáš, M.Tressl ŽK,  J.Zrun
ELBH :  P.Vařil  - J.Meidl, M.Boček, J.Brom, V.Dobal 1,  T.Houska, R.Štos 1,  P.Vornay
Branky: 3.- Meidl a 5.- Štos 0:2,  17.- Maňhal a 22.- Legdan 2:2,  36.- Dobal 2:3,
Rozh.: P.Ždych, Vaverka  (Řehoř) L.Zabilka  .  .  .  ŽK 1:0  36,- Tressl. .  .  .  ? div

K25  4. 12.  Rudolfov  18:00   BEST C.   –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (1:1)
Best C.:  J.Tomaško - S.Janič, J.Polesný 1,  T.Dvořák 3,  P.Kocina, Mar.Kocina, Mich.Kocina
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric, P.Kortus st, F.Vaněk 1,  P.Bouchal 2,  D.Pribyl 1,  M.Havelec, M.Stropek 1,
Branky: 13.- Dvořák 1:0,  13.- Stropek 1:1,  26.- Polesný 2:1, 29.- Vaněk 2:2,  35.- Dvořák 3:2,  37.- Bouchal 3:3,  43.- Dvořák 4:3,  46.- Bouchal a 48.- Přibyl 4:5,
Rozh.: Š.Hrabčák, L.Zabilka  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  30 div
 

K26  4. 12.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST – ABSOLUT  .  .  .  .  .  1 : 6  .  (0:4)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Fiktus, L.Burda, Dav.Mlýnek, Duš.Mlýnek, D.Bouchal 1, A.Prokop, J.Boháč,
Absolut :  K.Hajdušek - V.Hrachovec 1,  M.Boček, C.Novotný, R.Staněk 2,  Z.Kuna 1,  R.Kadlec 2,  J.Held, L.Fajtl,
Branky: 3.- Kuna, 4.- Kadlec, 16.- Hrachovec, 24.- Staněk a 29.- Kadlec 0:5,  35.- Bouchal 1:5,  44.- Staněk 1:6,
Rozh.: T.Peterka, F.Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

K27  5. 12.  NH SKP   20:00  HFASC   –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  9 : 3  .  (3:2)
HFASC :  F.Říha - M.Ďurica 1+ŽK,  M.Hüttner 4,  M.Švec 1+ŽK,  T.Hüttner, D.Tůma 2,  M.Hurný 1,
Kohouti :  J.Svatoš - L.Bohatý, J.Koutský 3,  J.Mandík, L.Niedl, S.Škarda
Branky: 1., 7. a 17.- M.Hüttner 3:0,  20., 25. a 27.- Koutský 3:3,  29.- M.Hüttner, 34.- Tůma, 43.- Švec, 47.- Tůma, 48.- Ďurica a 50.- Hurný 9:3,
Rozh.: P.Kocina, M.Primus  .  .  .  .  ŽK 2:0  31.- Ďurica, 36.- Švec  .  .  .  .  .5 div

K28  10. 12.  Hrdějovice 21:00 1.k.   FC 30   –  KOHOUT I  .  .  .  15 : 6  .  (7:1)
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric 5,  L.Kisvetr 4,  P.Kortus st, F.Vaněk 2,  Z.Mrvík, M.Stropek 3,  J.Sulek 1,
Kohouti : J.Svatoš - P.Stejskal 2,  J.Koutský 1,  J.Jordán 1,  M.Hazmuka 2,  L.Niedl
Branky: 9.- Vaněk, 12.- Hric, 13.- Sulek, 17.- Stropek, 21.- Kisvetr a 23.- Hric 6:0,  24.- Jordán 6:1,  24.- Kisvetr, 26. a 27.- Hric a 28.- Kisvetr 10:1,  29.- Koutský 10:2,  30.- Stropek 11:2,  30.- Stejskal 11:3,  32.- Stropek 12:3,  36.- Hazmuka 12:4,  37.- Vaněk a 38.- Hric 14:4,  45.- Stejskal 14:5,  48.- Kisvetr 15:5,  50.- Hazmuka 15:6,
Rozh.: Š.Hrabčák, L.Zabilka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po   7. kole :   
1.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  7  .  .  6  .  0  .  1  .  .  57 : 31  .  .  18
2.  ELBH TÝN N/VLT.   .  .  .  7  .  .  5  .  1  .  1  .  .  32 : 23  .  .  16
3.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  7  .  .  5  .  0  .  2  .  .  43 : 26  .  .  15

4.  TJ HFASC ČB.  .  .  .  .  .  7  .  .  3  .  0  .  4  .  .  32 : 37  .  .  . 9

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  7  .  .  3  .  0  .  4  .  .  33 : 41  .  .  . 9
6.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  7  .  .  2  .  2  .  3  .  .  39 : 45  .  .  . 8

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  7  .  .  2  .  1  .  4  .  .  36 : 41  .  .  . 7
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 7  .  .  0  .  0  .  7  .  .  28 : 56  .  .  . 0

S T Ř E L C I    po    7. kole :
17  -  Vaněk Filip (FC 30)  
15  -  Dvořák Tomáš (Best Caffe)  

14  -  Bouchal Petr (FC 30)
13  -  R.Štos (ELBH) 
11  -  Dav.Mlýnek (Vaplast)

10  -  V.Dobal (ELBH)
  a  S.Legdan (Zahájí)

  8  -  M.Hüttner (HFASC)  a  M.Kordík (Zahájí)
  7  -  R.Kadlec a Z.Kuna (Absolut)  a  D.Tůma (HFASC)

K A R T Y   po   7. kole :
bez karet  .  .   -  FC 30
2  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut  a  ELBH
3  ŽK  .  .  .  .  -  Best Caffe

5  ŽK  .  .  .  .  -  HFASC  a  Zahájí
2  ŽK + 1 ČK  . Kohouti
8  ŽK + 1 ČK  . -  Vaplast

 

8 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 12. )                                 

K29  10. 12.  Týn n/Vl.  20:15   FK ZAHÁJÍ    –  ABSOLUT  .  .  .  .  1 : 9  .  (0:4)
Zahájí :  P.Trčka - M.Maňhal, S.Legdan 1,  T.Antoš, M.Tressl, J.Zrun, J.Vlk
Absolut :  K.Hajdušek - M.Boček 1,  C.Novotný 1,  V.Hrachovec 2,  D.Malý 1,  R.Kadlec 3,  J.Held 1,  Z.Linhart,
Branky: 2.- Malý, 6.- Kadlec, 13.- Novotný a 19.- Hrachovec 0:4, 27.- Legdan 1:4,  30.- Kadlec, 32.- Boček, 34.- Hrachovec, 39.- Kadlec a 40.- Held 1:9,
Rozh.: P.Kocina, M.Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div
 

K30  11. 12.  Rudolfov  18:00   BEST CAFFE  –  ELBH TÝN  .  .  .  .  2 : 6  .  (0:2)
Best C.:  J.Tomaško - S.Janič, J.Polesný, T.Dvořák 1,  P.Kocina, F.Adler, M.Kocina 1,
ELBH :  P.Vařil - T.Houska 1,  J.Meidl, J.Brom, V.Dobal 3,  L.Mravec, R.Štos1,  R.Szó 1,
Branky: 7.- Dobal, 19.- Houska, 31.- Štos a 33.- Dobal 0:4,  38.- Dvořák a 41.- Mar.Kocina 2:4,  47.- Szó a 49.- Dobal 2:6,
Rozh.: Š.Hrabčák, J.Řehoř  F.Zloch  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

K31  11. 12.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST        –  TJ HFASC  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (1:0)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Fiktus, L.Mlýnek, J.Kándl 1,  Dav.Mlýnek 3,  Duš.Mlýnek, D.Bouchal, J.Boháč
HFASC :  J.Komárek - J.Anderle st, J.Anderle ml.1,  T.Hüttner, M.Hüttner 3,  M.Ďurica 1,
Branky: 25.- Dav.Mlýnek 1:0,  29.- Anderle ml, 30., 40. a 41.- M.Hüttner a 42.- Ďurica 1:5,  45. a 48.- Dav.Mlýnek a 50.- Kándl (vše 10.- m kopy) 4:5,
Rozh.: L.Zabilka, C.Vaverka P.Kocina  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K32  12. 12.  NH SKP   20:00   KOHOUTI     –  FC 30 Č.B.  .  .  .  .  .  5 : 11  .  (3:5)
Kohouti :  J.Svatoš - J.Jordán 1,  J.Koutský 1,  P.Stejskal 2,  M.Hazmuka 1,  L.Niedl
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric 2,  L.Kisvetr, P.Kortus st.3,  F.Vaněk 5,  Z.Mrvík 1,  M.Havelec, M.Stropek
Branky: 8.- Stejskal a 13.- Hazmuka 2:0,  7.- Vaněk a Mrvík, 14.- Vaněk, 17.- Kortus a 19.- Hric 2:5,  25.- Koutský 3:5,  28.- Kortus 3:6,  32.- Stejskal a Jordán 5:6,  38.- Vaněk, 44.- Kortus, 45.- Vaněk, 49.- Hric a 50.- Vaněk 5:11,
Rozh.: T.Peterka L.Zabilka,  P.Ždych  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   po   8. kole :   
1.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  1  .  .  68 : 36  .  .  21
2.  ELBH TÝN N/VLT.   .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  38 : 25  .  .  19
3.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  8  .  .  6  .  0  .  2  .  .  52 : 27  .  .  18

4.  TJ HFASC ČB.  .  .  .  .  .  8  .  .  4  .  0  .  4  .  .  37 : 41  .  .  12

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  8  .  .  3  .  0  .  5  .  .  37 : 46  .  .  . 9
6.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  8  .  .  2  .  2  .  4  .  .  41 : 51  .  .  . 8

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  8  .  .  2  .  1  .  5  .  .  37 : 50  .  .  . 7
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 8  .  .  0  .  0  .  8  .  .  33 : 67  .  .  . 0

S T Ř E L C I    v    8. kole :
22  -  Vaněk Filip (FC 30)  

16  -  Dvořák Tomáš (Best Caffe)  
14  -  Bouchal Petr (FC 30),  R.Štos (ELBH)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast)
13  -  V.Dobal (ELBH)
11  - 
M.Hüttner (HFASC)  a  S.Legdan (Zahájí)

10  -  R.Kadlec (Absolut)
  9  -  D.Hric (FC 30)V.Hrachovec (Absolut),  M.Kordík (Zahájí)

  8  -  V.Hrachovec (Absolut)  a  M.Kordík (Zahájí)

K A R T Y   v   8. kole :
bez karet  .  .   -  FC 30
2  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut  a  ELBH
3  ŽK  .  .  .  .  -  Best Caffe

5  ŽK  .  .  .  .  -  HFASC  a  Zahájí
2  ŽK + 1 ČK  . Kohouti
8  ŽK + 1 ČK  . -  Vaplast

 

P Ř Í Š T Í   P R O G R A M :

9 .   k o l o :  ( 15.  – 21. 12. )

NE  16. 12.  Týn n/Vl.  18:00    ELBH TÝN   –  FC 30 Č.B.  .  M.Primus, P.Kocina  (Š.Hrabčák)

PO  17. 12. Hrdějovice  16:30  ABSOLUT –  BEST CAFFE  .  T.Peterka, P.Ždych  (C.Vaverka)

ÚT  18. 12.  Hrdějovice  21:00   VAPLAST   –  KOHOUTI  .  .  Š.Hrabčák, T.Dvořák  (M.Primus)

ST  19. 12.  NH SKP    20:00   TJ HFASC   –  FK ZAHÁJÍ  .  .  .  F.Zloch, L.Zabilka  (T.Dvořák)

 

 

2 0 1 9 :

10 .   k o l o :   ( 7.  – 9. 1. 2019 )

PO    7. 1.   Týn n/Vl.   20:15    Z A H Á J Í  –  VAPLAST                     

ÚT     8. 1.   Rudolfov    18:00    BEST CAF. –  H F A S C                  

ÚT    8. 1.   Hrdějovice 21:00    F C  3 0        –  ABSOLUT                

ST     9. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI    –  E L B H                           

11 .   k o l o :  ( 14. – 16. 1. )                                                                           

PO  14. 1.  Týn n/Vl.   20:15    Z A H Á J Í  –  KOHOUTI                      

PO  14. 1.  Hrdějovice 21:00   ABSOLUT   –  E L B H

ÚT  15. 1.  Hrdějovice 21:00    VAPLAST   –  BEST CAF.

ST 16. 1.   NH SKP    20:00    H F A S C    –  F C   3 0 

12 .   k o l o :   ( 20.  – 23. 1. )  

NE  20. 1.   Týn n/Vl.  18:00    E L B H        –  H F A S C 

ÚT  22. 1.   Rudolfov    18:00    BEST CAF. –  Z A H Á J Í                

ÚT   22. 1.   Hrdějovice 21:00    F C  3 0        –  VAPLAST                 

ST   23. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI    –  ABSOLUT                            

13 .   k o l o :   ( 28.  – 30. 1. )

PO  28. 1.   Týn n/Vl.   20:15    Z A H Á J Í  –  F C  3 0                          

ÚT  29. 1.   Rudolfov    18:00    BEST CAF. –  KOHOUTI                   

ÚT  29. 1.   Hrdějovice 21:00    VAPLAST   –  E L B H 

ST   30. 1.   NH SKP    20:00    H F A S C    –  ABSOLUT

14 .   k o l o :  ( 3.  – 6. 2. )         

NE  3. 2.   Týn n/Vl.   18:30    E L B H        –  Z A H Á J Í 

PO  4. 2.  Hrdějovice  21:00   ABSOLUT    –  VAPLAST 

ÚT  5. 2.   Hrdějovice 21:00    F C   3 0       –  BEST CAF.

ST  6. 2.   NH SKP    20:00    KOHOUTI    –  H F A S C 

 

 

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :

2 - ELBH  TÝN n/Vl.  NE/St 18:00/20:30 ( Týn n/Vlt – umělý povrch)   bílé /modré /modré

6 -  FK  ZAHÁJÍ     Po   20:15    ( Týn n/Vlt – umělý povrch )  modré /bílé /bílé

3 - ABSOLUT TEAM  Po  21:00 ( Hrdějovice – umělý povrch ) bílé/bílé/bílé (žluté/černé/bílé)

7 -  BEST CAFFE  Út   18:00  ( Rudolfov – umělý povrch)  oranžové (šedé) /černé/černé

1 - FC  30  Č.B.   Út  21:00  ( Hrdějovice – umělý povrch ) černé/černé/černé (modré/mod

5 -  SK  VAPLAST  Út 21:00 ( Hrdějovice – umělý povrch ) červené/bílé/bílé (bílomodré)

4 - TJ HFASC         ST 20:00      ( SKP ČB – umělý povrch ) bílé /černé /černé

8 -  FC KOHOUTI   ST 20:00      ( SKP ČB – umělý povrch ) žluté /modré /modré

2 - ELBH  TÝN n/Vl.  ST/Ne 20:30/18:00 ( Týn n/Vlt – umělý povrch)  bílé /modré /modré

                    

K0X     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX

XXX :  XX
Branky: XX

Rozh.:
XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

Odvetná část začne 10. kolem  v týdnu od  5. do 11. ledna 2019, základní část  končí 14. kolem v týdnu od 2. do 8. února 2019, první týden po novém roce lze využít pro případné předehrávky.

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 16. února a skončí 17. března.

 

 

V Ý S L E D KY   K P   Jih  -  podzim 2018 :

1 .   k o l o :  ( 21.  – 26. 10. )

PO  22. 10.  NH Mladé 19:00  FC 30 ČB – KOHOUTI   odloženo na 10. 12. (8.kolo)

K01  22. 10. Hrdějovice  21:00   ABSOLUT –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  8 : 4  .  (3:2)
Absolut :  K.Hajdůšek - V.Baščevan 1,  L.Fajtl 2,  C.Novotný, L.Sudek, R.Staněk 1,  M.Škoda, Z.Kuna 3,  M.Staněk 1,
Zahájí :  P.Zíka - J.Vlk, M.Maňhal, S.Legdan 2,  T.Antoš, M.Kordík 2+ŽK,  J.Zrun ŽK,
Branky: 9.- Kuna, 14.- Baščevan a 15.- Kuna 3:0,  20. a 23.- Legdan 3:2,  34.- M.Staněk a 36.- Fajtl 5:2,  41.- Kordík 5:3,  42.- Kuna a 44.- R.Staněk 7:3,  49.- Kordík 7:4,  50.- Fajtl 8:4,
Rozh.: P.Kocina, Š.Hrabčák  .  .  .  .  ŽK 0:2  24.- Kordík a 27.- Zrun  .  .  .  .  40 div

K02  24. 10.  NH SKP  20:00   TJ HFASC  –  VAPLAST  .  .  .  5 : 4  .  (2:0)
HFASC :  F.Říha - M.Hüttner, T.Hüttner 1,  T.Kučera, D.Malý 1,  T.Peterka 2,  M.Švec 1,
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda, J.Kándl 2+ŽK,  Dav.Mlýnek ŽK,  Duš.Mlýnek 1,  L.Mlýnek 1,  D.Stehlík
Branky: 14.- Peterka, 24.- Švec a 26.- Peterka 3:0,  34. 36.- Kándl a 41.- L.Mlýnek 3:3,  46.- T.Hüttner a 48.- Malý 5:3,  50.- Duš.Mlýnek 5:4,
Rozh.: Š.Hrabčák, F.Zloch  .  .  .  ŽK 0:2  21.- Dav.Mlýnek a 25.- Kándl  .  .  .  10 div

K03  24. 10.  Týn n/Vl. 20:30   ELBH TÝN –  BEST CAF.  .  .  .  6 : 6  .  (4:3)
ELBH :  P.Vařil - V.Polida, J.Meidl 1,  L.Mravec 1,  R.Štos 4,
Best C. :  J.Tomaško - J.Polesný, J.Kocán 1,  T.Dvořák 3,  P.Kocina 2,  F.Adler, M.Kocina
Branky: 4. a 12.- Štos 2:0,  14.- Kocán, 16. a 18.- P.Kocina 2:3,  23.- Štos a 24.- Meidl 4:3,  28.- Dvořák 4:4,  32.- Mravec a 38.- Štos 6:4,  43. a 50.- Dvořák 6:6,
Rozh.: Primus, Zabilka  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  50 div

 

2 .   k o l o :  ( 27. 10. – 2. 11.  )

K04 29. 10.  NH Mladé 19:00   FC 30 Č.B.   –  ELBH TÝN  .  .  .  2 : 4  .  (1:1)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric, P.Kortus ml, R.Nídl, P.Bouchal 1,  Z.Mrvík 1,  D.Přibyl
ELBH :  V.Dobal ŽK - L.Stoklasa, J.Brom, R.Štos 2,  R.Szó 2,  L.Mravec
Branky: 12.- Mrvík 1:0,  22.- Štos, 40. a 45.- Szó a 47.- Štos 1:4, 50.- Bouchal 2:4
Rozh.: Hrabčák, Kocina  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1 15.- Dobal  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K05  29. 10.  Týn n/Vl. 20:15   FK ZAHÁJÍ   –  TJ HFASC  .  .  .  3 : 4  .  (1:2)
Zahájí :  J.Vlk - M.Maňhal, S.Legdan 1+ŽK,  D.Kolafa, T.Antoš, M.Kordík 1+ŽK,  J.Zrun, M.Šíma 1,
HFASC :  F.Říha - T.Peterka 1,  J.Anderle ml, J.Anderle st, M.Hüttner 2,  T.Hüttner 1,  M.Švec
Branky: 2.- M.H¨ttner a 14.- T.Hüttner 0:2,  20.- Šíma a 27.- Legdan 2:2,  31.- Peterka 2:3,  37.- Kordík 3:3,  47.- M.Hüttner 3:4,
Rozh.: Zabilka, Primus  .  .  .  .  .  ŽK 2:0  15.- Kordík a 43.- Legdan  .  .  .  .  ? div

K06  30. 10.  Rudolfov  18:00  BEST CAFFE  –  ABSOLUT  .  .  .  5 : 11  .  (2:5)
Best Caf. :  J.Tomaško ŽK  - S.Janič 1,  J.Polesný, T.Dvořák 2,  P.Kocina 1, Mar.Kocina 1,  Mich.Kocina, E.Karič
Absolut :  K.Hajdušek - V.Baščevan, R.Kadlec 2,  L.Fajtl, V.Hrachovec, D.Malý 4,  J.Held 3,  Z.Kuna 2,
Branky: 1.- Malý, 2.- Held, 8. a 12.- Malý a 14.- Held 0:5,  19.- Janič, 20.- Mar.Kocina a 26.- P.Kocina 3:5,  27.-Malý, 28.- Held, 35.- Kadlec a 36.- Kuna 3:9,  37. a 38.- Dvořák 5:9,  43.- Kuna a 49.- Kadlec 5:11,
Rozh.: Zabilka, Ždych,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  36.- Tomaško  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

K07  31. 10.  NH SKP  20:00  KOHOUTI     –  VAPLAST   .  .  .  .  3 : 4  .  (0:0)
Kohouti :  L.Bürger - L.Bohatý 1,  P.Stejskal, J.Koutský, J.Mandík, J.Jordán, M.Hazmuka, L.Niedl 1,  J.Svatoš 1,  P.Hammerschmied
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda 1,  J.Kándl ŽK,  Dav.Mlýnek 1,  Duš.Mlýnek, M.Werner 1,  J.Boháč 1,  D.Stehlík,
Branky: 30.- Dav.Mlýnek, 34.- Werner a 37.- Boháš 0:3,  40.- Niedl, 42.- Bohatý a 43.- Svatoš 3:3,  45.- Burda 3:4,
Rozh.: Ždych, Peterka  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  50.- Kándl  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po   2. kole :   
1.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  2  .  .  2  .  0  .  0  .  .  19 :   9  .  .  6
2.  TJ HFASC ČB. .  .  .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  0  .  .    9 :   7  .  .  6
3. 
ELBH TÝN N/VLT.  .  .  .  2  .  .  1  .  1  .  0  .  .  10 :   8  .  .  4
4. 
SK VAPLAST ČB .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  . 8 :   8  .  .  3
5.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  2  .  .  0  .  1  .  1  .  .  11 : 17  .  .  1
6.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 1  .  .  0  .  0  .  1  .  .  . 3 :   4  .  .  0

7.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  1  .  .  0  .  0  .  1  .  .  . 2 :   4  .  .  0
8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  2  .  .  0  .  0  .  2  .  .  . 7 : 12  .  .  0

S T Ř E L C I    po    2. kole :
6  -  Štos Radim
  (ELBH)
5  -  Kuna Zdeněk (Absolut)  a  Dvořák Tomáš (Best Caffe)
4  -  D.Malý  (Absolut)
3  -  M.Held (Absolut),
M.Hüttner a T.Peterka (HFASC),  P.Kocina (Best Caffe), M.Kordík a S.Legdan (Zahájí)
2  -  L.Fajtl a R.Kadlec (Absolut),
T.Hüttner (HFASC),  R.Szó (ELBH)  a  J.Kándl (Vaplast)

K A R T Y    po   2. kole :
bez karet -  Absolut,  HFASC,  Kohouti,  a  FC 30
1  ŽK  .  -  ELBH  a  Best Caffe
3  ŽK  .  -  Vaplast
4  ŽK  .  -  Zahájí

 

3 .   k o l o :  ( 5.  – 7. 11. )

K08  5. 11. NH Mladé 19:00  VAPLAST – ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 9  .  (1:3)
Vaplast :  M.Bartizal - P.Kosař ŽK,  L.Burda 1,  J.Kándl ŽK,  Dav.Mlýnek 2+ŽK,  Duš.Mlýnek 1,  M.Werner, A.Prokop 1,  D.Stehlik,
Zahájí :  P.Trčka - J.Vlk, S.Legdan 2,  T.Antoš 3,  M.Šíma 1,  M.Kordík 2,  J.Zrun 1,
Branky:
4.- Zrun 0:1,  5.- Dav.Mlýnek 1:1,  15.- Kordík a 16.- Antoš 1:3,  29.- Dav.Mlýnek 2:3,  32.- Antoš a 35.- Legdan 2:5,  36.- Prokop, 41.- Burda a Duš.Mlýnek 5:5,  44.- Šíma, 46.- Kordík, 48.- Legdan a 50.- Antoš 5:9,,
Rozh.:
Š.Hrabčák, P.Ždych  .  ŽK 3:0  46.- Kándl, 48.- Kosař a 50.- Dav.Mlýnek  .  0 div

K09  5. 11. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT  –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (3:2)
Absolut :  K.Hajdušek - V.Hrachovec 1,  C.Novotný 1,  M.Škoda 1,  R.Kadlec, J.Held, L.Fajtl, Z.Kuna, M.Slípka,
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric 1,  P.Kortus ml, P.Bouchal, Z.Mrvík, D.Přibyl 4,  M.Stropek,
Branky: 3.- Novotný 1:0,  6.- Přibyl 1:1,  10.- Hrachovec 2:1,  15.- Přibyl 2:2,  21.- Škoda 3:2,  45.- Hric a Přibyl a 50 Přibyl 3:5,
Rozh.: T.Peterka, P.Kocina  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

K10  7. 11. NH SKP 20:00 HFASC –  BEST CAFFE  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (0:1)
HFASC :  F.Říha ŽK - M.Hüttner, T.Hüttner 2,  T.Peterka, M.Švec ŽK,  Z.Gregor, D.Tůma 1,
Best Caf.: J.Tomaško - S.Janič 2,  J.Kocán 1,  J.Polesný, T.Dvořák 2,  P.Kocina, P.Fux ŽK,  M.Kocina ŽK,
Branky: 7. Dvořák 0:1,  28.- T.Hüttner1:1,  39.- Janič 1:2,  41.- T.Hüttner a 44.- Tůma 3:2,  44.- Janič, 47.- Dvořák a 49.- Kocán 3:5,
Rozh.: C.Vaverka, C.Novotný  .  ŽK 2:2  42.- Švec a 43.- Říha - 42.- Fux a 43.- M.Kocina

K11  7. 11. Týn n/Vl. 20:30  ELBH  –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  .  .  .   8 : 2  .  (5:2)
ELBH :  P.Vařil - J.Brom, J.Meidl, V.Dobal 1,  L.Stoklasa, L.Mravec 2,  P.Vornay 1,  R.Štos 4,  J.Luňáček,
Kohouti : J.Svatoš - L.Bohatý 1,  P.Stejskal, J.Koutský 1,  J.Mandík, M.Kudrle, M.Hazmuka, J.Jordán
Branky: 1.- Koutský a 3.- Bohatý 0:2,  5.a 7. Štos, 10.a 12.- Mravec, 23.- Štos, 33.- Dobal, 38.- Vornay a 42.- Štos 8:2,
Rozh.: L.Zabilka, F.Zloch,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  25 div

T A B U L K A   po   3. kole :   
1.  ELBH TÝN N/VLT.  .  .  .  3  .  .  2  .  1  .  0  .  .  18 : 10  .  .  7
2.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  3  .  .  2  .  0  .  1  .  .  22 : 14  .  .  6
3.  TJ HFASC ČB. .  .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  1  .  .  12 : 12  .  .  6
4.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  3  .  .  1  .  1  .  1  .  .  16 : 20  .  .  4
5.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  . 7 :   7  .  .  3

6.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  2  .  .  16 : 17  .  .  3
7.  SK VAPLAST ČB .  .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  2  .  .  13 : 17  .  .  3
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 2  .  .  0  .  0  .  2  .  .  . 5 : 12  .  .  0

S T Ř E L C I    po    3. kole :
10  -  Štos Radim
  (ELBH)
  7  -  Dvořák Tomáš (Best Caffe)
  5  -  Kuna Zdeněk (Absolut),  M.Kordík  a  S.Legdan (Zahájí)
  4  -  D.Malý  (Absolut),  T.Hüttner (HFASC)  a  D.Přibyl (FC 30)

  3  -  L.Mravec (ELBH), M.Held (Absolut), M.Hüttner a T.Peterka (HFASC),  P.Kocina (Best Caffe),  T.Antoš (Zahájí)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast)

K A R T Y    po   3. kole :
bez karet -  Absolut,  Kohouti,  a  FC 30
1  ŽK  .  -  ELBH
2  ŽK  .  -  HFASC

3  ŽK  .  -  Best Caffe

4  ŽK  .  -  Zahájí
6  ŽK  .  -  Vaplast

 

4 .   k o l o :  ( 11.  – 14. 11. )    

K12 11. 11. Týn n/Vl. 18:00  .  ELBH  –  ABSOLUT  .  .  .  .  .  .  4 : 3  .  (1:1)
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, V.Dobal 2,  J.Brom, L.Stoklasa, M.Boček ŽK,  R.Štos 2,
Absolut :  P.Sobolík - V.Hrachovec, 1+ŽK,  C.Novotný 1,  J.Held, R.Kadlec, R.Toman, M.Staněk 1,
Branky: 8.- Staněk 0:1,  12. a 34.- Štos a 36.- Dobal 3:1,  41.- Novotný 3:2,  47.- Dobal 4:2,  50.- Hrachovec 4:3,
Rozh.: P.Kocina P.Ždych, Š.Hrabčák F.Zloch . ŽK 1:1  50.- Boček - Hrachovec . 15 div

K13 13. 11. Rudolfov 18:00  .  BEST CAF. – VAPLAST  .  .  .  6 : 8  .  (4:2)
Best Caf :  J.Tomaško -
F.Adler, A.Dalipi 2T.Dvořák 1A.Hanzlík 1 S.Janič 1Mar.Kocina 1,  P.Kocina, J.Polesný, 
Vaplast :  M.Bartizal -
D.Bouchal 1L.Burda ČK,  J.Kándl 2+ŽKP.Kosař 1,  Dav.Mlýnek 4+ŽK,  Duš.Mlýnek, A.Prokop, M.Werner,

Branky: 0,14" Janič a 5.- Dvořák 2:0,
  8.- Kosař a 7.- Kándl 2:2,  17. a 24.- Dalipi 4:2,  29.- Dav.Mlýnek 4:3,  32.- M.Kocina a 40.- A.Hanzlík 6:3,45.- Dav.Mlýnek, 48.- Kándl, 49. a 50.- Dav.Mlýnek 6:8,
Rozh.: L.Zabilka
, J.Kolář Š.Hrabčák , ŽK 0:2 25.- Dav.Mlýnek, 37.- Kándl, ČK 0:1 38.- Burda . 20 div

K14 13. 11. Hrdějovice 21:00  .  FC 30  – TJ HFASC   .  .  .  11 : 5  .  (3:1)
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric 1,  P.Kortus st.1,  F.Vaněk 5,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, M.Stropek

HFASC: J.Komárek - M.Hüttner 1,  T.Hüttner, J.Anderle st.1,  S.Smieško, M.Švec 2,  F.Říha 1,

Branky :  1.- Kortus a 16.- Vaněk 2:0,  17.- Švec 2:1
Rozh.:
Řehoř, T.Dvořák  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

K15 14. 11. NH SKP 20:00  .  KOHOUTI – ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  5 : 8  .  (2:4)
Kohouti :  L.Bürger - L.Bohatý, M.Kudrle, J.Koutský, P.Stejskal 1,  J.Jordán 1,  L.Niedl. P.Hammerschmied 1,  J.Svatoš 2,
Zahájí :  P.Trčka - M.Maňhal 3,  J.Vlk, S.Legdan, M.Šíma 3,  M.Kordík 2,  J.Zrun
Branky: 10.- Stejskal 1:0,  11.- Šíma, 15.- Maňhal a Šíma 1:3,  16.- Jordán 2:3,  22.- Kordík 2:4,  26.- Hammerschmied a 30.- Svatoš 4:4,  34.- Maňhal a 38.- Kordík 4:6,  45.- Svatoš 5:6,  46.- Maňhal a 47.- Šíma 5:8,
Rozh.: T.Peterka, C.Vaverka  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po   4. kole :   
1.  ELBH TÝN N/VLT.   .  .  .  4  .  .  3  .  1  .  0  .  .  22 : 13  .  .  10
2.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  4  .  .  2  .  0  .  2  .  .  25 : 18  .  .  . 6

3.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  1  .  .  18 : 12  .  .  . 6
4.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  2  .  .  24 : 22  .  .  . 6
5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  2  .  .  21 : 23  .  .  . 6
6.  TJ HFASC ČB.  .  .  .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  2  .  .  17 : 23  .  .  . 6
7.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  4  .  .  1  .  1  .  2  .  .  22 : 28  .  .  . 4

8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 3  .  .  0  .  0  .  3  .  .  10 : 20  .  .  . 0

S T Ř E L C I    po    4. kole :
12  -  Štos Radim
  (ELBH)
  8  -  Dvořák Tomáš (Best Caffe)
  7  -  M.Kordík (Zahájí)  a  Mlýnek David (Vaplast)
  5  - 
Z.Kuna (Absolut),  P.Bouchal a F.Vaněk (FC 30),  S.Legdan a M.Šíma (Zahájí)
  4  -  D.Malý  (Absolut), 
D.Přibyl (FC 30),  J.Kándl (Vaplast),  M.Hüttner a T.Hüttner (HFASC)  a  S.Janič (Best C)

K A R T Y    po   4. kole :
bez karet -  Kohouti  a  FC 30
1  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut
2  ŽK  .  .  .  .  -  ELBH  a  HFASC

3  ŽK  .  .  .  .  -  Best Caffe

4  ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí
8  ŽK + 1 ČK . -  Vaplast

 

5 .   k o l o :  ( 17.  – 23. 11. )

K16 19. 11. Týn n/Vl. 20:15   ZAHÁJÍ  –  BEST CAF.  .  .  .  .  .  6 : 6  .  (3:4)
Zahájí :  J.Vlk - M.Maňhal, T.Antoš 1,  M.Kordík 1,  S.Legdan 3,  M.Tressl 1,  J.Zrun
Best Caf :  J.Tomaško - S.Janič, A.Hanzlík 1,  J.Polesný, T.Dvořák 2,  P.Kocina, A.Dalipi 1,  F.Adler, M.Kocina 2,
Branky: 1.- Dalipi 0:1,  7.- Kordík a 16.- Legdan 2:1,  16.- Dvořák 2:2,  20.- Antoš 3:2,  21.- Hanzlík a 23.- M.Kocina 3:4,  26.- Legdan 4:4,  27.- Dvořák 4:5,  39.- Legdan a 43.- Tressl 6:5,  47.- M.Kocina 6:6,
Rozh.: P.Ždych, F.Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K17 19. 11. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT – KOHOUTI  .  .  .  .  5 : 3  .  (3:2)
Absolut :  K.Hajdušek - C.Novotný 2,  M.Škoda, R.Kadlec 2,  L.Fajtl 1,  Z.Kuna, M.Staněk ŽK,
Kohouti :  L.Bürger ŽK - J.Svatoš, J.Koutský, J.Jordán 1,  J.Mandík, M.Hazmuka, L.Niedl 1,  M.Hammerschmied 1,  P.Stejskal
Branky: 5." a 6.- Kadlec 2:0,  8.- Hammerschmied 2:1,  9.- Novotný 3:1,  20.- Jordán 3:2,  27.- Fajtl a 34.- Novotný 5:2,  42.- Niedl 5:3,
Rozh.: L.Zabilka, Š.Hrabčák  .  .  .  ŽK 1:1  36.- Staněk - 21.- Bürger  .  .  .  .  10 div

K18 20. 11. Hrdějovice 21:00  .  VAPLAST – FC 30  .  .  .  .  .  .  5 : 9  .  (1:3)
Vaplast :  Duš.Mlýnek - M.Fiktus 1,  J.Kándl, Dav.Mlýnek 1,  P.Kosař 2
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric, P.Kortus st, F.Daněk 4,  P.Bouchal 3,  Z.Mrvík, D.Přibyl, M.Stropek 2,
Branky: 7.- Vaněk a 22.- Bouchal 0:2,  24.- Kosař 1:2,  25. a 30.- Vaněk 1:4,  30.- Kosař a 35.- Dav.Mlýnek 3:4,  36. a 38.- Stropek, 40.- Vaněk a Bouchal 3:8,  44.- Fiktus 4:8,  46.- Bouchal 4:9,  50.- Prokop 5:9,
Rozh.: T.Peterka, C.Vaverka  (Zabilka) F.Zloch  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

K19 21. 11. NH SKP 20:00 HFASC –  ELBH TÝN  .  .  .  .  .  .  .  2 : 4  .  (0:1)
HFASC :  J.Komárek - T.Peterka, M.Hüttner, T.Hüttner, D.Tůma 2,  M.Švec, M.Hurný, M.Ďurica, F.Říha
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, J.Brom, V.Dobal 3,  L.Mravec 1,  L.Stoklasa, R.Štos
Branky: 2.- Dobal 0:1,  27.- Tůma 1:1,  35.- Dobal, 36.- Mravec a 44.- Dobal 1:4,  46.- Tůma 2:4,
Rozh.: P.Kocina, M.Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po   5. kole :   
1.  ELBH TÝN N/VLT.   .  .  .  5  .  .  4  .  1  .  0  .  .  26 : 15  .  .  13
2.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  4  .  .  3  .  0  .  1  .  .  27 : 17  .  .  . 9

3.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  5  .  .  3  .  0  .  2  .  .  30 : 21  .  .  . 9
4.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  5  .  .  2  .  1  .  2  .  .  30 : 28  .  .  . 7
5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  5  .  .  2  .  0  .  3  .  .  26 : 31  .  .  . 6
6.  TJ HFASC ČB.  .  .  .  .  .  5  .  .  2  .  0  .  3  .  .  19 : 27  .  .  . 6
7.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  5  .  .  1  .  2  .  2  .  .  28 : 34  .  .  . 5

8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 4  .  .  0  .  0  .  4  .  .  13 : 25  .  .  . 0

S T Ř E L C I    po    5. kole :
12  -  Štos Radim
  (ELBH)
10  -  Dvořák Tomáš (Best Caffe)
  9  -  F.Vaněk (FC 30)

  8  -  P.Bouchal (FC 30),  M.Kordík a S.Legdan (Zahájí),  a  Mlýnek David (Vaplast)
  6  -  V.Dobal (ELBH)

  5  -  Z.Kuna (Absolut),  M.Šíma (Zahájí)

K A R T Y   po   5. kole :
bez karet .  .  -  FC 30
1  ŽK  .  .  .  .  -  Kohouti
2  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut,  ELBH  a  HFASC

3  ŽK  .  .  .  .  -  Best Caffe

4  ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí
8  ŽK + 1 ČK . -  Vaplast

 

6 .   k o l o :  ( 24.  – 30. 11. )                               

K20  26. 11. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT – HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 4  .  (4:1)
Absolut :  K.Hajdušek - V.Baščevan, V.Hrachovec 3,  D.Malý 1,  R.Kadlec 1,  J.Held 1,  M.Staněk, Z.Kuna 1,
HFASC :  D.Malý - T.Peterka 1+ŽK,  M.Hüttner 1,  T.Hüttner, M.Ďurica, M.Švec, D.Tůma 2,
Branky: 0.11.- Kuna a 2.- Malý 2:0,  12.- Tůma 2:1,  17.- Kadlec a 23.- Hrachovec 4:1,  27.- M.Hüttner 4:2,  32.- Peterka 5:3,  32.- Hrachovec 6:3,  38.- Tůma 6:4,  48.- Held 7:4,
Rozh.: L.Zabilka, Kolář, (Dvořák) Š.Hrabčák  .  .  .  ŽK 0:1  18.- Peterka .  .  .  .  50 div

K21  27. 11. Hrdějovice 21:00  FC 30  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 4  .  (5:1)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric, P.Kortus st, F.Vaněk 5,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  M.Stropek
Zahájí :  J.Vlk (44.- J.Zrun) - M.Maňhal 1,  S.Legdan 1,  T.Antoš 1,  K.Kadlec, M.Tresl 1,  J.Zrun
Branky: 7.- Vaněk, 9.- Bouchal, 13.- Přibyl, 14. a 17.- Bouchal 5:0,  17.- Maňhal 5:1,  31. a 34.- Vaněk a 39.- Bouchal 8:1,  45.- Antoš a 46.- Tressl 8:3,  48.- 2x Vaněk 10:3,  50.- Legdan 10:4,
Rozh.: P.Kocina, M.Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K22 28. 11. NH SKP 20:00  .  KOHOUTI – BEST CAF  .  .  .  .  .  .  6 : 7  .  (2:2)
Kohouti :  L.Bürger - J.Jordán, P.Stejskal 2J.Koutský, M.Kudrle ČKP.Hazmuka 3L.Niedl 1,  J.Svatoš ŽK,
Best C. :  J.Tomaško - S.Janič, J.Polesný, T.Dvořák 2,  L.Vávra, A.Dalipi 1,  P.Kocina 2,  D.Růžička 2,  M.Kocina,
Branky: 5.- Niedl a 10.- Stejskal 2:0,  16.- P.Kocina, 19.- Růžička, 25.- Dvořák a 26.- P.Kocina 2:4,  31.- Hazmuka 3:4,  32.- Růžička 3:5,  35. a 40.- Hazmuka a 43.- Stejskal 6:5,  45.- Dalipi a 47.- Dvořák 6:7,
Rozh.: T.Peterka, C.Vaverka  .  .  .  ŽK 1:0  47.- Svatoš,  ČK 1:0  49.- Kudrle  .  .  .  ? div

K23  24. 10.  Týn n/Vl. 20:30   ELBH TÝN –  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  3 : 6  .  (1:2)
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, M.Boček, V.Dobal 3,  J.Luňáček, R.Štos,
Vaplast :  M.Bartizal 1 - L.Mlýnek 1,  L.Burda 1,  Dav.Mlýnek 3,  Duš.Mlýnek,  A.Prokop
Branky: 15.- Dav.Mlýnek a 18.- Burda 0:2,  20., 26. a 30.- Dobal 3:2,  33.- L.Mlýnek, 38. a 42.-- Dav.Mlýnek a 45.- Bartizal 3:6,
Rozh.: P.Ždych, Š.Hrabčák  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   po   6. kole :   
1.  ELBH TÝN N/VLT.   .  .  .  6  .  .  4  .  1  .  1  .  .  29 : 21  .  .  13
2.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  5  .  .  4  .  0  .  1  .  .  37 : 21  .  .  12

3.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  6  .  .  4  .  0  .  2  .  .  37 : 25  .  .  12
4.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  6  .  .  3  .  0  .  3  .  .  32 : 34  .  .  . 9

5.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  6  .  .  2  .  2  .  2  .  .  35 : 40  .  .  . 8

6.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  6  .  .  2  .  1  .  3  .  .  34 : 38  .  .  . 7
7.  TJ HFASC ČB.  .  .  .  .  .  6  .  .  2  .  0  .  4  .  .  23 : 34  .  .  . 6
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 5  .  .  0  .  0  .  5  .  .  19 : 32  .  .  . 0

S T Ř E L C I    po    6. kole :
14  -  Vaněk Filip (FC 30)

12  -  Štos Radim  (ELBH),  P.Bouchal (FC 30)  a  Dvořák Tomáš (Best Caffe) 
11  -  Dav.Mlýnek (Vaplast)

  9  -  V.Dobal (ELBH)  a  S.Legdan (Zahájí)

  8  -  M.Kordík (Zahájí)
  6  -  Z.Kuna (Absolut)

K A R T Y   po   6. kole :
bez karet .  .  -  FC 30
2  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut  a  ELBH

3  ŽK  .  .  .  .  -  HFASC  a  Best Caffe

4  ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí
2  ŽK + 1 ČK . Kohouti
8  ŽK + 1 ČK . -  Vaplast

 

7 .   k o l o :  ( 1. – 7. 12. )

K24  3. 12.  Týn n/Vl.  20:15   ZAHÁJÍ    –  ELBH  .  .  .  .  .  .  .  2 : 3  .  (2:2)
Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal 1,  S.Legdan 1,  T.Antoš, M.Remiáš, M.Tressl ŽK,  J.Zrun
ELBH :  P.Vařil  - J.Meidl, M.Boček, J.Brom, V.Dobal 1,  T.Houska, R.Štos 1,  P.Vornay
Branky: 3.- Meidl a 5.- Štos 0:2,  17.- Maňhal a 22.- Legdan 2:2,  36.- Dobal 2:3,
Rozh.: P.Ždych, Vaverka  (Řehoř) L.Zabilka  .  .  .  ŽK 1:0  36,- Tressl. .  .  .  ? div

K25  4. 12.  Rudolfov  18:00   BEST C.   –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (1:1)
Best C.:  J.Tomaško - S.Janič, J.Polesný 1,  T.Dvořák 3,  P.Kocina, Mar.Kocina, Mich.Kocina
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric, P.Kortus st, F.Vaněk 1,  P.Bouchal 2,  D.Pribyl 1,  M.Havelec, M.Stropek 1,
Branky: 13.- Dvořák 1:0,  13.- Stropek 1:1,  26.- Polesný 2:1, 29.- Vaněk 2:2,  35.- Dvořák 3:2,  37.- Bouchal 3:3,  43.- Dvořák 4:3,  46.- Bouchal a 48.- Přibyl 4:5,
Rozh.: Š.Hrabčák, L.Zabilka  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  30 div
 

K26  4. 12.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST – ABSOLUT  .  .  .  .  .  1 : 6  .  (0:4)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Fiktus, L.Burda, Dav.Mlýnek, Duš.Mlýnek, D.Bouchal 1, A.Prokop, J.Boháč,
Absolut :  K.Hajdušek - V.Hrachovec 1,  M.Boček, C.Novotný, R.Staněk 2,  Z.Kuna 1,  R.Kadlec 2,  J.Held, L.Fajtl,
Branky: 3.- Kuna, 4.- Kadlec, 16.- Hrachovec, 24.- Staněk a 29.- Kadlec 0:5,  35.- Bouchal 1:5,  44.- Staněk 1:6,
Rozh.: T.Peterka, F.Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

K27  5. 12.  NH SKP   20:00  HFASC   –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  9 : 3  .  (3:2)
HFASC :  F.Říha - M.Ďurica 1+ŽK,  M.Hüttner 4,  M.Švec 1+ŽK,  T.Hüttner, D.Tůma 2,  M.Hurný 1,
Kohouti :  J.Svatoš - L.Bohatý, J.Koutský 3,  J.Mandík, L.Niedl, S.Škarda
Branky: 1., 7. a 17.- M.Hüttner 3:0,  20., 25. a 27.- Koutský 3:3,  29.- M.Hüttner, 34.- Tůma, 43.- Švec, 47.- Tůma, 48.- Ďurica a 50.- Hurný 9:3,
Rozh.: P.Kocina, M.Primus  .  .  .  .  ŽK 2:0  31.- Ďurica, 36.- Švec  .  .  .  .  .5 div

K28  10. 12.  Hrdějovice 21:00 1.k.   FC 30   –  KOHOUT I  .  .  .  15 : 6  .  (7:1)
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric 5,  L.Kisvetr 4,  P.Kortus st, F.Vaněk 2,  Z.Mrvík, M.Stropek 3,  J.Sulek 1,
Kohouti : J.Svatoš - P.Stejskal 2,  J.Koutský 1,  J.Jordán 1,  M.Hazmuka 2,  L.Niedl
Branky: 9.- Vaněk, 12.- Hric, 13.- Sulek, 17.- Stropek, 21.- Kisvetr a 23.- Hric 6:0,  24.- Jordán 6:1,  24.- Kisvetr, 26. a 27.- Hric a 28.- Kisvetr 10:1,  29.- Koutský 10:2,  30.- Stropek 11:2,  30.- Stejskal 11:3,  32.- Stropek 12:3,  36.- Hazmuka 12:4,  37.- Vaněk a 38.- Hric 14:4,  45.- Stejskal 14:5,  48.- Kisvetr 15:5,  50.- Hazmuka 15:6,
Rozh.: Š.Hrabčák, L.Zabilka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po   7. kole :   
1.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  7  .  .  6  .  0  .  1  .  .  57 : 31  .  .  18
2.  ELBH TÝN N/VLT.   .  .  .  7  .  .  5  .  1  .  1  .  .  32 : 23  .  .  16
3.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  7  .  .  5  .  0  .  2  .  .  43 : 26  .  .  15

4.  TJ HFASC ČB.  .  .  .  .  .  7  .  .  3  .  0  .  4  .  .  32 : 37  .  .  . 9

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  7  .  .  3  .  0  .  4  .  .  33 : 41  .  .  . 9
6.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  7  .  .  2  .  2  .  3  .  .  39 : 45  .  .  . 8

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  7  .  .  2  .  1  .  4  .  .  36 : 41  .  .  . 7
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 7  .  .  0  .  0  .  7  .  .  28 : 56  .  .  . 0

S T Ř E L C I    po    7. kole :
17  -  Vaněk Filip (FC 30)  
15  -  Dvořák Tomáš (Best Caffe)  

14  -  Bouchal Petr (FC 30)
13  -  R.Štos (ELBH) 
11  -  Dav.Mlýnek (Vaplast)

10  -  V.Dobal (ELBH)
  a  S.Legdan (Zahájí)

  8  -  M.Hüttner (HFASC)  a  M.Kordík (Zahájí)
  7  -  R.Kadlec a Z.Kuna (Absolut)  a  D.Tůma (HFASC)

K A R T Y   po   7. kole :
bez karet  .  .   -  FC 30
2  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut  a  ELBH
3  ŽK  .  .  .  .  -  Best Caffe

5  ŽK  .  .  .  .  -  HFASC  a  Zahájí
2  ŽK + 1 ČK  . Kohouti
8  ŽK + 1 ČK  . -  Vaplast

 

8 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 12. )                                 

K29  10. 12.  Týn n/Vl.  20:15   FK ZAHÁJÍ    –  ABSOLUT  .  .  .  .  1 : 9  .  (0:4)
Zahájí :  P.Trčka - M.Maňhal, S.Legdan 1,  T.Antoš, M.Tressl, J.Zrun, J.Vlk
Absolut :  K.Hajdušek - M.Boček 1,  C.Novotný 1,  V.Hrachovec 2,  D.Malý 1,  R.Kadlec 3,  J.Held 1,  Z.Linhart,
Branky: 2.- Malý, 6.- Kadlec, 13.- Novotný a 19.- Hrachovec 0:4, 27.- Legdan 1:4,  30.- Kadlec, 32.- Boček, 34.- Hrachovec, 39.- Kadlec a 40.- Held 1:9,
Rozh.: P.Kocina, M.Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div
 

K30  11. 12.  Rudolfov  18:00   BEST CAFFE  –  ELBH TÝN  .  .  .  .  2 : 6  .  (0:2)
Best C.:  J.Tomaško - S.Janič, J.Polesný, T.Dvořák 1,  P.Kocina, F.Adler, M.Kocina 1,
ELBH :  P.Vařil - T.Houska 1,  J.Meidl, J.Brom, V.Dobal 3,  L.Mravec, R.Štos1,  R.Szó 1,
Branky: 7.- Dobal, 19.- Houska, 31.- Štos a 33.- Dobal 0:4,  38.- Dvořák a 41.- Mar.Kocina 2:4,  47.- Szó a 49.- Dobal 2:6,
Rozh.: Š.Hrabčák, J.Řehoř  F.Zloch  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

K31  11. 12.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST        –  TJ HFASC  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (1:0)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Fiktus, L.Mlýnek, J.Kándl 1,  Dav.Mlýnek 3,  Duš.Mlýnek, D.Bouchal, J.Boháč
HFASC :  J.Komárek - J.Anderle st, J.Anderle ml.1,  T.Hüttner, M.Hüttner 3,  M.Ďurica 1,
Branky: 25.- Dav.Mlýnek 1:0,  29.- Anderle ml, 30., 40. a 41.- M.Hüttner a 42.- Ďurica 1:5,  45. a 48.- Dav.Mlýnek a 50.- Kándl (vše 10.- m kopy) 4:5,
Rozh.: L.Zabilka, C.Vaverka P.Kocina  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K32  12. 12.  NH SKP   20:00   KOHOUTI     –  FC 30 Č.B.  .  .  .  .  .  5 : 11  .  (3:5)
Kohouti :  J.Svatoš - J.Jordán 1,  J.Koutský 1,  P.Stejskal 2,  M.Hazmuka 1,  L.Niedl
FC 30 :  L.Hejníček - D.Hric 2,  L.Kisvetr, P.Kortus st.3,  F.Vaněk 5,  Z.Mrvík 1,  M.Havelec, M.Stropek
Branky: 8.- Stejskal a 13.- Hazmuka 2:0,  7.- Vaněk a Mrvík, 14.- Vaněk, 17.- Kortus a 19.- Hric 2:5,  25.- Koutský 3:5,  28.- Kortus 3:6,  32.- Stejskal a Jordán 5:6,  38.- Vaněk, 44.- Kortus, 45.- Vaněk, 49.- Hric a 50.- Vaněk 5:11,
Rozh.: T.Peterka L.Zabilka,  P.Ždych  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   po   8. kole :   
1.  FC  30  ČB  .   .  .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  1  .  .  68 : 36  .  .  21
2.  ELBH TÝN N/VLT.   .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  38 : 25  .  .  19
3.  ABSOLUT TEAM  ČB  .  .  8  .  .  6  .  0  .  2  .  .  52 : 27  .  .  18

4.  TJ HFASC ČB.  .  .  .  .  .  8  .  .  4  .  0  .  4  .  .  37 : 41  .  .  12

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  8  .  .  3  .  0  .  5  .  .  37 : 46  .  .  . 9
6.  BEST CAFFEE TEAM  .  .  8  .  .  2  .  2  .  4  .  .  41 : 51  .  .  . 8

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  8  .  .  2  .  1  .  5  .  .  37 : 50  .  .  . 7
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  . 8  .  .  0  .  0  .  8  .  .  33 : 67  .  .  . 0

S T Ř E L C I    v    8. kole :
22  -  Vaněk Filip (FC 30)  

16  -  Dvořák Tomáš (Best Caffe)  
14  -  Bouchal Petr (FC 30),  R.Štos (ELBH)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast)
13  -  V.Dobal (ELBH)
11  - 
M.Hüttner (HFASC)  a  S.Legdan (Zahájí)

10  -  R.Kadlec (Absolut)
  9  -  D.Hric (FC 30)V.Hrachovec (Absolut),  M.Kordík (Zahájí)

  8  -  V.Hrachovec (Absolut)  a  M.Kordík (Zahájí)

K A R T Y   v   8. kole :
bez karet  .  .   -  FC 30
2  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut  a  ELBH
3  ŽK  .  .  .  .  -  Best Caffe

5  ŽK  .  .  .  .  -  HFASC  a  Zahájí
2  ŽK + 1 ČK  . Kohouti
8  ŽK + 1 ČK  . -  Vaplast






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS