Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

22.10.2018 19:00 - NH Mladé
FC 30 ČB - FC Kohouti ČB
22.10.2018 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
24.10.2018 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - SK Vaplast ČB
24.10.2018 20:30 - SH Týn n/Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team

JS Agency 1. třída

17.10.2018 17:00 - Zahájí
FK Zahájí B - West Jam ČB
18.10.2018 17:00 - Zbudov
SVP Zbudov/Best Caffee - SK Devianti (Absolut B)
18.10.2018 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - FC 30 ČB B
19.10.2018 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC Rebels/Borek

JS Agency 2. třída

15.10.2018 20:30 - SH JČU, VÝSLEDEK NENAHLÁŠEN
SK Střelnice ČB - Inter ČB
17.10.2018 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - TJ Borek/Rebels
19.10.2018 18:00 - ZŠ Hluboká, změna pořadatelství
AC Demi Hluboká - RL Dubenec
19.10.2018 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Unreal ČB FC


  

  Výsledky 1. třídy - jaro 2018

K O N E Č N Á . T A B U L K A : _ _ 1. FC 30 B . 15 0 1 122:52 45 _ _ 2. DEVIANTI . 12 1 3 126:66 37 _ _ 3. SK LIONS . 8 1 7 86:92 25 _ _ 4. WEST JAM . 8 0 8 97:87 24 _ _ 5. ZBUDOV . 7 0 9 91:89 21 _ _ 6. TEX-COLOR 6 2 8 85:107 20 _ _ 7. ZAHÁJÍ B . 5 1 10 68:98 16 _ _ 8. REBELS . 4 1 11 82:129 13 _ _ 9. STŘELNICE . 4 0 14 75:112 12 _ _ _ _

Výsledky 1. třídy - jarní část 2017/18 

K O N E Č N Á  .  T A B U L K A  :

1.  FC  30  ČB  "B" 16     15    0     1 122 :   52    45
2.  SK DEVIANTI (Absolut B) 16     12    1     3 126 :   66    37
3.  SK LIONS VELEŠÍN 16      8     1     7   86 :   92    25
4.  WEST JAM  ČB 16      8     0     8

  97 :   87

   24
5. 
FC SVP ZBUDOV 16     7    0     9   91 :   89    21
6.  FC TEX-COLOR 16      6     2     8   85 : 107    20
7 FK ZAHÁJÍ  "B" 16      5     1   10   68 :   98    16
8.  FC REBELS ČB 16     4    1   11   82 : 129    13
9.  SK STŘELNICE 16     4     0   12   75 : 112    12

Konečná tabulka střelců :
45 -  T.Dvořák (Rebels)
32 -  P.Le (Tex-Color)
30 -  P.Janeček (Devianti)  a  S.Škarda (West Jam)
28 -  P.Bouchal
26 -  D.Hric (FC 30 B)  
23 -  L.Zimandl (Weat Jam)
22 -  M.Staněk (Devianti)  a  S.Šálek (Lions)
20 -  J.Brom  (Zahájí B)
19 -  M.Stropek (West Jam)  a  D.Mendlík (Střelnice)
17 -  D.Růžička (Zbudov)  a  J.Čermák (Rebels)
16 -  P.Kocina (Zbudov)
15 -  F.Mertl (Devianti)
14 -  J.Křiváček (Tex-Color)
13 -  Z.Kuna (Devianti)

Obdržené karty :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Střelnice
0 ČK a 4 ŽK  Lions
1 ČK a 3 ŽK  -  Zbudov
0 ČK a 7 ŽK  West Jam
1 ČK a 4 ŽK  Devianti  
1 ČK a 8 ŽK  Tex-Color  a  Zahájí

 

 

Výsledky 1. třídy - jarní část 2017/18  

T A B U L K A  .  P O  .  P O D Z I M U  :

1.  FC  30  "B" 8      7     0     1   59 : 27    21
2.  SK Lions Velešín 8      7     0     1   55 : 28    21
3.  SK Devianti (Absolut B) 8      6     0     2   58 : 30    18
4.  FC Tex-Color  8       4     1     3   43 : 41    13
5.  FK Zahájí "B" 8      3     1     4   38 : 46    10
6.  West Jam ČB 8      3     0     5   39 : 41      9
7.  FC Rebels ČB 8      3     0     5   41 : 55      9
8.  SK Střelnice ČB 8      1     0     7   37 : 66      3
9.  FC SVP Zbudov 8      1     0     7   28 : 64      3

Tabulka střelců po podzimu :
22 -  T.Dvořák (Rebels)
21 -  D.Hric (FC 30 B)
18 -  T.Dvořák (Rebels)
17 -  J.Brom  (Zahájí B)
15 -  P.Le (Tex-Color)
14 -  P.Janeček (Devianti)
13 -  S.Šálek (Lions)  a  S.Škarda (West Jam)
10 -  J.Krejčí (Lions)  a  L.Zimandl (West Jam)
  9 -  M.Staněk (Devianti)

Obdržené karty po podzimu :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  West Jam  a  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Lions,  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Devianti  
1 ČK a 0 ŽK  Zbudov
1 ČK a 3 ŽK  Zahájí
1 ČK a 5 ŽK  Tex-Color

 

10 .   k o l o :  ( 1.  – 8. 4. )           volno – West Jam

137   1. 4.    Velešín  17:00  SK LIONS  <–>  TEX-COLOR  .  .  .  .  6 : 5  (2:2)
Lions :  L.Mezník - J.Carda, M.Dychtl 3,
  M.Kejšar 1, S.Šálek 2,  K.Gondek, J.Kališ, J.Krejčí, K.Krejčí, J.Mikeš, D.Tesař
Tex-Col :  J.Nikodém - P.Lee 4,  J.Křiváček 1,  L.Štěpánek, O.Dvořák, M.Šauer, R.Chmátal,
Branky: 4.- Lee a 6.- Křiváček 0:2,  11.- Dychtl a 16.- Kejšar 2:2,  31.- Lee 2:3,  3.- Šálek, 36.- Dychtl a 38.- Šálek 5:3,  41.- Lee 5:4,  43.- Dychtl 6:4,  46.- Lee 6:5,
Rozh.:
Brt  sám,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

PO   2. 4.    VŠZ      18:00  FC  30  B –  ZBUDOV   odloženo na  9  5

138  2. 4.  Hrdějovice 19:00  DEVIANTI  –  REBELS  ,  .  .  .  .  .  15 : 6  .  (5:3)  
Devianti :  P.Sobolík - D.Sobolík 1,  F.Mertl 3,  P.Janeček 3,  D.Maruška 3,  R.Mertl 3,  Z.Kuna 2,
Rebels :  J.Rozycki - T.Dvořák 5,  L.Drag, J.Čermák 1,  J.Pokorný
Branky: 6.- Janeček a 13.- Maruška 2:0,  16.- Dvořák 2:1,  16.- Kuna 3:1,  21.- Dvořák 3:2,  22.- R.Mertl a 23.- Janeček 5:2,  25.- Čermák 5:3,  26.- R.Mertl, 28.- F.Mertl, 28. a 32.- Maruška 9:3,33. a 37.- Dvořák 6:5,  39.- Janeček, 44.- Kuna, 45.- F.Mertl, 48.- D.Sobolík, 49.- R.Mertl a 50.- F.Mertl 15:5,  50.- Dvořák 15:6,
Rozh.: Primus, Kocina,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

139   4. 4.    Zahájí    18:00  ZAHÁJÍ  B  –  STŘELNICE  .  .  .  3 : 6  .  (3:4)
Zahájí :  D.Mičan - J.Dvořák, T.Kazík, M.Maňhal 3
J.Brom, L.Ponec, D.Hájek,
Střelnice :  Z.Vácha - J.Svatoš 1,  J.Janoušek 1,  R.Ždiarský, M.Švec 1,  J.Šilha, O.Lacko, D.Mendlík 2,  J.Jelínek 1,
Branky: 3.- Mendlík 0:1,  7.- Maňhal 1:1,  8.- Svatoš a 11.- Mendlík 1:3,  18.- Maňhal  2:321.- Janoušek 2:4,  24.- Maňhal 3:432.- Jelínek a 39.- Švec 3:6,
Rozh.: Zabilka
, Řehoř,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  30 div

T A B U L K A  .  P O  .  1 0 - T I  .  K O L E C H  :

  1.  SK Lions Velešín 9      8     0     1   61 : 33    24
  2.  SK Devianti (Absolut B) 9.     7     0     2   73 :  36    21
  3.  FC  30  "B" 8      7     0     1   59 : 27    21
  4.  FC Tex-Color  9       4     1     4   48 : 47    13
  5.  FK Zahájí "B" 9      3     1     5   41 : 52    10
  6.  West Jam ČB 8      3     0     5   39 : 41      9
  7.  FC Rebels ČB 9      3     0     6   47 : 70      9
  8.  SK Střelnice ČB 9      2     0     7   43 : 69      6
  9.  FC SVP Zbudov 8      1     0     7   28 : 64      3

Tabulka střelců po 10-ti kolech :
27 -  T.Dvořák (Rebels)
21 -  D.Hric (FC 30 B)
19 -  P.Le (Tex-Color)
18 -  P.Bouchal (FC 30)
17 -  P.Janeček (Devianti)  a  J.Brom  (Zahájí B)
15 -  S.Šálek (Lions)
13 -  S.Škarda (West Jam)
10 -  J.Krejčí (Lions),  L.Zimandl (West Jam)  a  D.Mendlík (Střelnice)
  9 -  F.Mertl, R.Mertl a M.Staněk (Devianti) a J.Křiváček (Tex-Color)

Obdržené karty po 10-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  West Jam  a  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Lions,  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Devianti  
1 ČK a 0 ŽK  Zbudov
1 ČK a 3 ŽK  Zahájí
1 ČK a 5 ŽK  Tex-Color

 

11 .   k o l o :  ( 9.  – 15. 9. )        volno – Tex-Color „B“ 

140   9. 4. TaSC JČU 19:00  STŘELNICE  –  WEST JAM  .  .  .  6 : 9  .  (3:6)
Střelnice :  Z.Vácha - K.Zuska, D.Medlík 1
J.Svatoš, J.Janoušek 1,  R.Ždiarský, V.Kubal, M.Švec 1,  J.Šilha 1,  O.Lacko 1,  H.Blažek 1,
West Jam :  R.Novák - S.Škarda 2,  O.Šteyer 1,  M.Rudolf 3,  L.Zimandl 2,  V.Dolejšek
Branky: 1.- Škarda a 2.- Stropek 0:2,  4.- Švec a 6.- Mendlík 2:2,  12. a 18.- Rudolf, 19.- Šteyer a 22.- Rudolf 2:6,  25.- Blažek a 26.- Lacko 4:6,  30.- Zimandl a 32.- Škarda 4:8,  36.- Janoušek a 41.- Šilha 6:8,  48.- Zimandl 4:9,
Rozh.: Zabilka
, Cepák,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

141 12. 4.  Zbudov    18:00  ZBUDOV   –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  .  .   1 : 8  .  (1:3)
Zbudov :  T.Plojhar - P.Kocina, M.Kocina, P.Fux st, P.Fux ml, M.Peterka 1,

Devianti :  P.Sobolík - D.Sobolík 1,  D.Maruška 2,  M.Staněk 1,  F.Mertl 4,
Branky: ?.- Peterka 1:0,  5. a 10.- Mertl, 15.- Maruška, 37. a 40.- Mertl, 45.- D.Sobolík, 46,. Maruška a 50.- Staněk 1:8,
Rozh.: T.Peterka
, Ždych,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  X div

142 12. 4. Hrdějovice 21:00  REBELS    –  ZAHÁJÍ  B  .  .  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (1:2)
Rebels :  L.Michal - J.Čermák, T.Dvořák
3,  M.Černý, L.Drag, T.Bejsta 1,  M.Danda, L.Michal
Zahájí :  D.Mičan - J.Vlk, M.Maňhal 1,  D.Hájek 1,  J.Čejka, M.Šťastný 1,  J.Dvořák 1,  M.Šíma 3,
Branky: 8.- Dvořák 1:0,  22.- Šťastný, 24.- Maňhal, 30.- Šíma, 32.- Dvořák, 33.- Šíma a 37.- Hájek 1:6,  41.- Bejsta, 44. a 45.- Dvořák 4:6,  49.- Šíma 4:7,
Rozh.: Hrabčák
, Albert,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  12 div 

NE 15. 4.  Velešín   17:00   SK LIONS  –  FC  30  B    .  .  Brt, Kocina  .  .  .na žádost FC 30 odloženo na  ? ? ?

T A B U L K A  .  P O  .  1 1 - T I  K O L E C H  :

1.  SK Devianti (Absolut B) 10    8     0     2   81 : 37    24
2.  SK Lions Velešín 9   8     0     1   61 : 33    24
3.  FC  30  "B" 8   7     0     1   59 : 27    21
4.  FC TEX-COLOR 9   4     1     4   48 : 47   13
5.  FK Zahájí  "B" 10     4    1     5   48 : 56   13
6. 

West Jam

  9     4     0     5   48 : 47    12
7.  FC Rebels ČB 10     3     0     7   51 : 77      9
8.  SK Střelnice ČB 10     2     0    8   49 : 78      6
9.  FC SVP Zbudov 9   1     0     8   29 : 72      3

Tabulka střelců po 11-ti kolech :
30 -  T.Dvořák (Rebels)
21 -  D.Hric (FC 30 B)
19 -  P.Le (Tex-Color)
18 -  P.Bouchal (FC 30)
17 -  P.Janeček (Devianti)  a  J.Brom  (Zahájí B)
15 -  S.Šálek (Lions)  a  S.Škarda (West Jam)
13 -  F.Mertl (Devianti),
12 -  L.Zimandl (West Jam)
11 -  D.Mendlík (Střelnice)
10 -  M.Staněk (Devianti)  a  J.Krejčí (Lions)
  9 -  R.Mertl (Devianti), J.Křiváček (Tex-Color)

Obdržené karty po 11-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  West Jam  a  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Lions,  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Devianti  
1 ČK a 0 ŽK  Zbudov
1 ČK a 3 ŽK  Zahájí
1 ČK a 5 ŽK  Tex-Color


12 .   k o l o :  ( 16.  – 22. 9. )     volno  -  Střelnice   

143 16. 4.  VŠZ      18:00   FC 30 B   –  TEX-COLOR  .  .  .  .  .   4 : 0  .  (2:0)
FC 30 :  P.Bouchal - D.Hric, P.Kortus st, P.Kortus ml, R.Lengyel 1,  Z.Mrvík, D.Přibyl, J.Sulek 3,

Tex-Col :  J.Nikodém - P.Le,  P.Kaše,  O.Dvořák,  L.Štěpánek,  M.Šauer
Branky: 14. a 17.- Sulek, 38.- Lengyel a 50.- Sulek 4:0,  
Rozh.: Hrabčák, Korejčík
,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div 

144 16. 4. Hrdějovice 20:00 DEVIANTI   –  SK LIONS   .  .  .  .  .   8 : 1  .  (2:0)
Devianti :  P.Sobolík - D.Sobolík, P.Janeček 2,  M.Staněk 3,  L.Kubart, F.Mertl 2,  R.Mertl, J.Dědina 1,  Z.Kuna

Lions :  L.Mezník - J.Kališ, J.Sláma 1,  M.Dychtl, K.Gondek, K.Krejčí
Branky: 24.- Staněk a Janeček, 28.- Janeček, 32.- Staněk, 39.- F.Mertl, 41.- Staněk a 45.- F.Mertl 7:0, 45.- Sláma 7:1, 50.- Dědina 8:1,  
Rozh.: Řehoř
, Dvořák Hrabčák,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

145 18. 4.  Zahájí      18:00  ZAHÁJÍ  B  –  ZBUDOV  .  .  .  .  .  .   0 : 11  .  (0:5)
Zahájí :  D.Mičan - M.Šíma, D.Hájek, J.Dvořák, V.Švík, L.Ponec, T.Kazík

Zbudov :  T. Plojhar - P.Kocina 3,  P.Fux st. 1,  M.Kocina 1,  P.Fux ml. 2,  D.Růžička 2,  D.Hrouda 1,
Branky: 2.- P.Kocina, 8.- P.Fux ml, 9. P.Fux st, 20.- Hrouda, 23.- P.Fux ml, 28.- M.Kocina,  35.- Růžička, 40. a 42.- P.Kocina, 43.- Růžička a 50.- vlastní 0:11,  
Rozh.:
Průcha, Ždych,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div 

146 18. 4. Rudolfov  20:00  WEST JAM  –  REBELS  .  .  .  .  .  .   7 : 4  .  (3:3)
West J.:  R.Novák - V.Dolejšek ŽK,  O.Šteyer, Z.Gregor ŽK,  M.Rudolf, S.Škarda 2,  M.Stropek 2,  L.Zimandl 1+ŽK,  P.Vazač 1,

Rebels :  J.Rozycki - T.Dvořák 1,  J.Čermák 2,  M.Černý, M.Škaroupka 1,  L.Drag, J.Pokorný
Branky: 2.- Čermák 0:1,  4.- vlastní a 10.- Stropek 1:2,  14.- Dvořák a 22.- Čermák 2:3,  22.- Škarda, 33.- Stropek, 40.- Zimandl a 43.- Vazač 6:3,  46.- Škaroupka 6:4,  50.- Škarda 7:4,
Rozh.:
Ždych, Průcha,  .  .  .  ŽK 3:0  12.- Dolejšek, 43.- Gregor a 47.- Zimandl  .  .  .  ? div 

T A B U L K A  .  P O  .  1 2 - T I   K O L E C H  :

1.  SK Devianti (Absolut B) 11     9     0     2   89 : 38    27
2.  FC  30  "B" 9   8     0     1   63 : 27    24
3.  SK Lions Velešín 10     8     0     2   62 : 41    24
4.  West Jam 10     5     0     5   55 : 51   15
5.  FC Tex-Color 10     4     1     5   48 : 51    13
6.  FK Zahájí 11     4     1     6   48 : 67     13:
7.  FC Rebels ČB 11     3     0     8   55 : 84      9
8.  SK Střelnice 10     2     0     8   49 : 78      6
9.  FC SVP Zbudov 10     2     0     8   40 : 72      6

Tabulka střelců po 12-ti kolech :
31 -  T.Dvořák (Rebels)
21 -  D.Hric (FC 30 B)
19 -  P.Janeček (Devianti)  a  P.Le (Tex-Color)
18 -  P.Bouchal (FC 30)
17 -  J.Brom  (Zahájí B)  a  S.Škarda (West Jam)
15 -  F.Mertl (Devianti)  a  S.Šálek (Lions)
13 -  M.Staněk (Devianti)  a  L.Zimandl (West Jam)
11 -  D.Mendlík (Střelnice)
10 -  J.Krejčí (Lions)  a  M.Stropek (West Jam)
  9 -  R.Mertl (Devianti), J.Křiváček (Tex-Color)  a  J.Čermák (Rebels)

Obdržené karty po 12-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Lions,  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Devianti  
1 ČK a 0 ŽK  Zbudov
0 ČK a 4 ŽK  West Jam
1 ČK a 3 ŽK  Zahájí
1 ČK a 5 ŽK  Tex-Color

 

13 .   k o l o :  ( 23. – 29. 4. ) volno  -  FC 30  „B“     

147 25. 4.  Zbudov    18:00  ZBUDOV  –  WEST JAM  .  .  .  .  .   6 : 0  .  (3:0)
Zbudov :  L.Kácal ŽK - T.Plojhar, P.Fux st, P.Fux ml. 1,  M.Peterka, D.Hrouda, P.Jirkovský, P.Kocina 1,  M.Kocina 1,  V.Fux, D.Růžička 1,

West J, :  R.Novák - M.Rudolf, V.Dolejšek, O.Šteyer, Z.Gregor, L.Zimanl, S.Škarda ŽK,
Branky: 2.- Růžička, 7.- M.Kocina, 21. a 27.- Růžička, 32.- P.Fux ml. a 44.- P.Kocina 6:0,  
Rozh.:
Mráz, Ambrožová Primus,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:1  39.- Kácal - 35.- Škarda  .  .  .  .  .  .  .  20 div  . 

148 26. 4. Hrdějovice 19:30  REBELS  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .   3 : 7  .  (0:1)
Rebels :  M.Škaroupka - T.Dvořák 1,  M.Černý 1,  L.Emr, T.Bejsta, M.Danda, L.Michal 1,  J.Pokorný

Střelnice :  Z.Vácha - D.Mendlík 2,  J.Svatoš, R.Ždiarský 1, V.Kubal, M.Švec, J.Šilha 1,  O.Lacko 1,  M.Held 2,
Branky: 15. a 30.- Mendlík 0:2,  32.- Černý 1:2,  33.- Held 1:3,  36.- Michal 2:3,  41.- Lacko a 43.- Šilha 2:5,  45.- Dvořák 3:5,  45.- Held a 47.- Ždiarský 3:7,
Rozh.:
Peterka, Škaroupka Zabilka,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

149 26. 4. TaSC JČU 20:00  TEX -COLOR  –  DEVIANTI  .  .  .  .  .   12 : 12  .  (4:8)
Tex-Col. :  J.Nikodém - M.Šauer 1,  R.Chmátal 1,  P.Le 1,  J.Křiváček 5,  P.Kaše, P.Kodada 4,

Devianti :  P.Sobolík - J.Dědina 2,  P.Janeček 3,  M.Staněk 3,  Z.Kuna 2,  L.Kubart, D.Maruška 2,
Branky: 2.- Křiváček 1:0,  4.- Janeček a 5.- Kuna 1:2,  6.- Kodada 2:2,  7.- Maruška, 15.- Staněk a 18.- Janeček 2:5,  18.- Kodada a 19.- Křiváček 4:5,  22.- Kuna, 23.- Janeček, 25.- Dědina, 27.- Staněk a 28.- Maruška 4:10,  28.a 30.- Křiváček 6:10,  35.- Janeček a 37.- Dědina 6:12,  37.- Šauer, 39.- Kodada, 44.- Chmátal, 48.- Kodada a 50.- Křiváček 12:12,
Rozh.:
Průcha, Ždych,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  X div 

150 29. 4.  Velešín    17:00  SK LIONS  –  ZAHÁJÍ  “B“ .  .  .    .  .  .   6 : 10  .  (3:5)
Lions :  L.Mezník - J.Carda, M.Dychtl, M.Kejšar, S.Šálek 2,  K.Gondek 1,  J.Kališ 1,  J.Krejčí, K.Krejčí 2,  J.Mikeš, D.Tesař, J.Krenauer

Zahájí :  J.Čejka - D.Hájek 4+ŽK,  T.Kazík, J.Brom 1,  V.Švík 5,  M.Šťastný ŽK,  J.Dvořák,
Branky: 1.- Brom 0:1,  5.- Krejčí 1:1,  9.- Švík, 10.- Hájek a 16.- Švík 1:4,  21.- Šálek 2:4,  23.- Hájek 2:5,  25.- Gondek a 26.- Kališ 4:5,  29. a 32.- Švík a 35.- Hájek 4:8,  43.- Krejčí a 47.- Šálek 6:8,  48.- Hájek a 49.- Švík 6:10,  
Rozh.: Primus
, Brt,  .  . 
.  .  .  .  .  .  .  . ŽK 0:2 20.- Hájek a 40.- Šťastný  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A  .  P O  .  1 3 - T I   K O L E C H  :

1.  SK Devianti (Absolut B) 12     9     1     2 101 : 50    28  
2.  FC  30  "B" 9   8     0     1   63 : 27    24  
3.  SK Lions Velešín 11     8     0     3   68 : 51    24  
4.  FK Zahájí  "B" 12     5     1     6   58 : 73   16  
5.  West Jam 11     5     0     6   55 : 57   15  
5.  FC Tex-Color 11     4     2     5   60 : 63    14  
7.  SK Střelnice 11     3     0     8   56 : 81      9  
8.  FC SVP Zbudov 11     3     0     8   46 : 72      9  
9.  FC Rebels ČB 12     3     0     9   58 : 91      9  

Tabulka střelců po 13-ti kolech :
32 -  T.Dvořák (Rebels)
22 -  P.Janeček (Devianti)
21 -  D.Hric (FC 30 B)
20 -  P.Le (Tex-Color)
18 -  J.Brom  (Zahájí B)  a  P.Bouchal (FC 30)
17 -  S.Šálek (Lions)  a  S.Škarda (West Jam)
16 -  M.Staněk (Devianti)
15 -  F.Mertl (Devianti)
14 -  J.Křiváček (Tex-Color)
13 -  L.Zimandl (West Jam)  a  D.Mendlík (Střelnice)
10 -  J.Dědina a D.Maruška (Devianti),  J.Krejčí (Lions)  a  M.Stropek (West Jam)
  9 -  R.Mertl (Devianti)  a  J.Čermák (Rebels)

Obdržené karty po 13-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Lions,  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Devianti  
1 ČK a 1 ŽK  Zbudov
0 ČK a 5 ŽK  West Jam
1 ČK a 5 ŽK  Zahájí   Tex-Color

 

14 .   k o l o :  ( 30. 4.  – 6. 5. ) volno  -  FC Rebels   

151 30. 4. TaSC JČU 19:00  STŘELNICE     –  ZBUDOV   .  .  .  .  .   2 : 5  .  (1:2)
Střelnice :  J.Svatoš - R.Ždiarský, V.Kubal, J.Šilha, O.Lacko, H.Blažek, J.Jelínek 2,  M.Held,

Zbudov :  V.Fux - P.Fux st, P.Kocina, M.Peterka 3,  F.Brož, P.Fux ml. 1,  M.Kocina 1,
Branky: 3.- Jelínek 1:0,  10.- Peterka a 17.- M.Kocina 1:2,  31.- Jelínek 2:2,  40. a 45.- Peterka a 49.- P.Fux ml. 2:5,
Rozh.:
Zabilka, Zloch,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div 

152 30. 4. Hrdějovice 20:00 DEVIANTI   –  FC 30 „B“  .  .  .  .  .  .  .   5 : 6  .  (1:4)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 3,  R.Mertl 1+ŽK,
  F.Mertl, D.Maruška, Z.Kuna 1,  M.Staněk,
FC 30 :  P.Bouchal 1 - L.Kisvetr 1,  P.Kortus st, P.Kortus ml, D.Hric, Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  M.Staněk,
Branky: 4.- Přibyl a 12.- Benát 0:2,  15.- Janeček 1:2,  17.- Bouchal a 20.- Benát 1:4,  26.- Janeček a 31.- R.Mertl 3:4,  36.- Kisvetr 3:5,  40.- Kuna 4:5,  45.- Benát 4:6,  46.- Janeček 5:6
Rozh.:
Dvořák, Hrabčák,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  36.- R.Mertl  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

153   2. 5.  Zahájí     18:00  ZAHÁJÍ  “B“  –  TEX-COLOR  .  .  .  .  .  2 : 6  .  (0:2)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, J.Vlk, T.Kazík, J.Dvořák, J.Brom 2,  D.Hájek

Tex-Color :  E.Kubeša - L.Štěpánek ŽK,  P.Kaše 1,  R.Chmátal ŽK,  M.Šauer, P.Kodada, P.Le 5,
Branky: 20., 21. a 33.- Le 0:3,  36.- Brom 1:3,  37.- Le 1:4,  42.- Brom 2:4,  48.- Le a 50.- Kaše 2:6
Rozh.:
Primus, Řehoř,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:2  32.- Štěpánek a 48.- Chmátal  .  .  .  .  .  .  20 div 

154  2. 5.  Rudolfov  20:00  WEST JAM  –  SK LIONS  .  .  .  .  .  .  .   9 : 3  .  (4:2)
West J :  R.Novák - O.Šteyer, S.Škarda 3,  M.Rudolf, L.Zimandl 1,  Z.Gregor, P.Vazač 3,  V.Dolejšek, M.Stropek 3,

Lions :  L.Mezník - M.Kejšar, S.Šálek, K.Krejčí 1,  J.Kothánek 1,  K.Zatloukal, K.Gondek, J.Carda 1+ŽK,
Branky: 4.- Škarda 1:0,  5.- Kothánek a Krejčí 1:2,  13.- Vazač, 23.- Škarda, 24.- Stropek, 39.- Zimandl, 42.- Stropek, 45.- Škarda a 48.- Stropek 8:2,  48.- Carda 8:3,  50.- Vazač 9:3,
Rozh.:
Průcha, Ždych,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  36.- Carda  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div 

Dohrávka   10 .   k o l a :

155  9. 5.  VŠZ  10.k.  18:00  FC 30 B  –  ZBUDOV  .  .  .  .  .  .   5 : 3  .  (1:3)
FC 30 :  P.Bouchal (26. P.Kortus st.) - D.Přibyl 1,  L.Kisvetr, P.Kortus st. (26.P.Bouchal 1),  P.Kortus ml.1,  Z.Mrvík, J.Sulek 2,

Zbudov :  V.Fux - P.Fux st, P.Kocina 1,  D.Růžička 1,  M.Kocina, M.Peterka, P.Fux ml.1,  J.Veselý, D.Hrouda,
Branky:  10.- Kortus ml. 1:0,  16.- Růžička, 17.- P.Kocina a 20.- P.Fux ml, 1:3,  27.- Sulek, 32.- Bouchal, 38.- Přibyl a 39.- Sulek 5:3,  
Rozh.:
Vaverka, Zloch,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div 

T A B U L K A  .  P O  .  1 4 - T I  K O L E C H :

1.  FC  30  "B" 11     10     0     1   74 : 35    30
2.  SK Devianti (Absolut B) 13      9     1     3 106 : 56    28
3.  SK Lions Velešín 12      8     0     4   71 : 60    24
4.  West Jam 12      6     0     6   64 : 60   18
5.  FC Tex-Color 12      5     2     5   66 : 65    17
6.  FK Zahájí "B" 13      5     1     7   60 : 79    16
7.  FC SVP Zbudov 12      4     0     8   54 : 79    12
8.  SK Střelnice 12      3     0     9   58 : 86     9
9.  FC Rebels ČB 12      3     0     9   58 : 91      9 

Tabulka střelců po 14-ti kolech :
32 -  T.Dvořák (Rebels)
25 -  P.Janeček (Devianti)  a  P.Le (Tex-Color)
21 -  D.Hric (FC 30 B)
20 -  P.Bouchal (FC 30)J.Brom  (Zahájí B)  S.Škarda (West Jam)
17 -  S.Šálek (Lions)
16 -  M.Staněk (Devianti)
15 -  F.Mertl (Devianti)
14 -  L.Zimandl (West Jam)  a  J.Křiváček (Tex-Color)
13 -  M.Stropek (West Jam)  a  D.Mendlík (Střelnice)
11 -  J.Krejčí (Lions)
10 -  J.Dědina, D.Maruška a R.Mertl (Devianti)

Obdržené karty po 14-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Lions
0 ČK a 4 ŽK  Devianti  
1 ČK a 1 ŽK  Zbudov
0 ČK a 5 ŽK  West Jam
1 ČK a 5 ŽK  Zahájí 
1 ČK a 7 ŽK  Tex-Color

 

15 .   k o l o :  ( 13.  – 17. 5. )      volno  -  Devianti

156 14. 5.  VŠZ      18:00    FC 30 „B“ –  ZAHÁJÍ  „B“  .  .  .  .  .   5 : 4  .  (3:0)
FC 30 :  P.Bouchal 1 -
D.Přibyl, P.Kortus st, P.Kortus ml. 1,  R.Lengyel, Z.Mrvík 1,  J.Sulek 2,
Zahájí :  ;D.Mičan - D.Hájek 2,  M.Šíma, T.Kazík, V.Švík, J.Brom, L.Ponec 2,
Branky: 9.- Sulek, 22.- Mrvík, 24.- Bouchal a 36.- Sulek 4:0,  36.- Ponec, 42. a 44.- Hájek 4:3,  45.- Kortus ml. 5:3,  47.- Ponec 5:4,
Rozh.:
L.Zabilka, F.Cepák,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

157 16. 5.  Zbudov   19:30    ZBUDOV   –  FC REBELS  .  .  .  .  .   11 : 5  .  (5:2)
Zbudov :  T.Plojhar - P.Fux st.1
V.Fux 1+ŽK,  P.Fux ml.1,  D.Růžička 2,  D.Hrouda 1,  P.Kocina 3,  M.Kocina 2,  P.Jirkovský, M.Peterka ŽK,
Rebels :  L.Michal - T.Dvořák 3,  J.Pokorný, J.Čermák 2,  M.Černý, L.Drag
Branky: 2.- P.Kocina 1:0,  9.- Čermák 1:1,  10.- P.Fux st, 12. a 19.- P.Kocina a 20.- Hrouda 5:1,  24.- Dvořák 5:2,  39.- P.Fux ml.6:2,  39.- Čermák 6:3,  42.- M.Kocina 7:3,  44.- Dvořák 7:4,  44.- Růžička a 46.- M.Kocina 9:4,  47.- Dvořák 9:5,  48.- V.Fux a 50.- Růžička 11:5,
Rozh.:
V.Korejčík M.Primus, F.Zloch F.Cepák,  .  ŽK 2:0  4.- Peterka a 17.- V.Fux  .  .  10 div

158  17. 5. TaSC JČU 20:00  TEX-COLOR  –  WEST JAM  .  .  .  .  5 : 14  .  (2:4)
Tex-Color :  E.Kubeša - M.Šauer 1
R.Chmátal 1,  P.Le 1,  J.Křiváček, P.Kaše 1,  P.Kodada 1, L.Štěpánek,
West Jam :  P.Vazač - V.Dolejšek, O.Šteyer 1,  M.Rudolf 1,  S.Škarda 3,  L.Zimandl 4,  M.Stropek 5,  Z.Gregor,
Branky: 9.- Škarda a Stropek 0:2,  14.- Šauer 1:2,  17.- Zimandl a 21.- Škarda 1:4,  24.- Le a 30.- Kaše 3:4,  32.- Snopek, 33. a 38.- Zimandl 3:7,  39.- Kodada 4:7,  39.- Škarda, 41. a 43.- Stropek, 44.- Rudolf, 45.- Stropek a 47.- Zimandl 4:13,  49.- Chmátal 5:13,  50.- Šteyer 5:14,
Rozh.:
T.Dvořák, K.Albert,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  6.- Stropek  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  X div 

159  20. 5.  Velešín   17:00     SK LIONS  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (2:4)
Lions :  L.Mezník - J.Carda 1,  P.Bordač 1
M.Kejšar 1, S.Šálek, K.Gondek, J.Kališ, K.Krejčí, J.Kothánek, P.Hynšt 1,
Střelnice : R.Mendlík - D.Mendlík 4,  K.Zuska, J.Šilha,  O.Lacko 1, M.Švec
Branky: 5.- D.Mendlík 0:1,  14.- Hynšt a 18.- Bordač 2:1,  20.- Lacko, 21. a 22.- D.Mendlík 2:4,  28.- Kejšar a 38.- Carda 4:4,  40.- D.Mendlík 4:5,
Rozh.:
M.Brt, K.Tošílová,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  X div

T A B U L K A  .  P O  1 5 - T I  .  K O L E C H :

1.  FC  30  "B" 12     11    0     1   79 :   39    33
2.  SK Devianti (Absolut B) 13      9     1     3 106 :   56    28
3.  SK Lions Velešín 13      8     0     5   75 :   65    24
4.  West Jam 13      7     0     6   78 :   65    21
5.  FC Tex-Color 13      5     2     6   71 :   79    17
6.  FK Zahájí "B" 14      5     1     8   64 :   84    16
7.  FC SVP Zbudov 14      5     0     9   65 :   84    15
8.  SK Střelnice 13      4     0     9   63 :   90   12
9.  FC Rebels ČB 13     3     0   10   63 : 102      9 

Tabulka střelců po 15-ti kolech :
35 -  T.Dvořák (Rebels)
26 -  P.Le (Tex-Color)
25 -  P.Janeček (Devianti)
23 -  S.Škarda (West Jam)

21 -  P.Bouchal (FC 30)D.Hric (FC 30 B)
20 -  J.Brom  (Zahájí B)
18 -  M.Stropek a L.Zimandl (West Jam)
17 -  S.Šálek (Lions)  a  D.Mendlík (Střelnice)
16 -  M.Staněk (Devianti)
15 -  F.Mertl (Devianti)
14 -  J.Křiváček (Tex-Color)

Obdržené karty po 15-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Lions
0 ČK a 4 ŽK  Devianti  
0 ČK a 6 ŽK  West Jam
1 ČK a 3 ŽK  Zbudov
1 ČK a 5 ŽK  Zahájí 
1 ČK a 7 ŽK  Tex-Color

 

16 .   k o l o :  ( 21.  – 24. 5. )      volno  -  Zbudov

160  21. 5. TaSC JČU 19:00  STŘELNICE   –  TEX-COLOR  .  .  4 : 8  .  (1:4)
Střelnice :  Z.Vácha - D.Mendlík 1
J.Svatoš 2,  J.Jelínek, M.Švec, J.Šilha, O.Lacko 1,
Tex-Color :  R.Štěpánek - M.Šauer, R.Chmátal 2,  P.Le 3,  P.Kaše 1,  E.Kubeša 2,
Branky: 13.- Mendlík 1:0,  15.- Chmátal, 21.- Kubeše, 23. a 24.- Le 1:4,  39.- Svatoš 2:4,  40.- Kubeša, 41.- Chmátal a 42.- Le 2:7,  45.- Lacko 3:7,  48.- Kaše 3:8,  50.- Svatoš 4:8,
Rozh.:
Š.Hrabčák, M.Primus,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div 

161  23. 5.  Zahájí     18:00    ZAHÁJÍ  “B“   –  DEVIANTI  .  .  .  2 : 6  .  (0:2)
Zahájí :  D.Mičan - D.Hájek 2,  T.Kazík, J.Vlk ŽK,  M.Šťastný, L.Ponec, J.Brom,

Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 2,  R.Mertl 2xŽK >ČK,  T.Vajo, Z.Kuna 4,
Branky: 5. a 12.- Kuna 0:2,  33. a 35.- Hájek 2:2,  35. a 40 Janeček, 42. a 50.- Kuna 2:6,
Rozh.:
P.Ždych, M.Průcha,  .  ŽK 1:(2) 38.- Vlk - 46. a 47.- Mertl > ČK 0:1 47.- Mertl  .  20 div 

162 23. 5  Rudolfov  20:00   WEST JAM   –  FC 30 „B“  .  .  .  7 : 13  .  (3:9)
West Jam :  R.Novák 1 - O.Šteyer 1, S.Škarda 3, M.Rudolf 1, L.Zimandl 1, Z.Gregor, V.Dolejšek,

FC 30 :  P.Bouchal - D.Hric 2, P.Kortus st, P.Kortus ml. 1,  P.Benát 5,  D.Přibyl 3,  Z.Mrvík 1,  J.Sulek 1,
Branky: 2.- Přibyl 0:1,  4.- Šteyer 1:1,  
Rozh.:
P.Ždych ? ?, M.Průcha T.Dvořák,  .  .  .  .   bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

163 24. 5. Hrdějovice 19:00  FC REBELS  –  SK LIONS  .  .  .  7 : 7  .  (4:2)
Rebels :  M.Škaroupka - T.Dvořák 3,  M.Černý, M.Danda, J.Pokorný 1,  J.Čermák 3,

Lions :  L.Mezník - K.Krejčí 1,  J.Kališ 1,  M.Kejšar 1,  J.Carda, S.Šálek 4,

Branky: 7.- Čermák 1:0,  8.- Šálek 1:1,  20.- T.Dvořák 2:1,  23.- Kališ 2:2,  24. a 25.- Čermáík 4:2,  29.- Šálek 4:3,  32.- Pokorný 5:3,  33.- Šálek 5:4,  34.- Dvořák 5:4,  34.- Šálek 6:5,    47.- Krejčí a 48.- Kejšar 6:7,  50.- Dvořák 7:7,
Rozh.:
L.Zabilka, T.Peterka,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  X div 

Dohrávka   11 .   k o l a :

164 27. 5.  Velešín  17:00  SK LIONS  –  FC  30  “B“ .  .  .  .  .  0 : 8  .  (0:3)
Lions :  L.Mezník - J.Krejčí, J.Sláma, M.Kejšar, S.Šálek, K.Gondek, J.Kališ, K.Krejčí, K.Zatloukal, J.Kothánek,

FC 30 :  P.Bouchal 2 -  L.Kisvetr, P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml. 1,  P.Benát 4,  Z.Mrvík,
Branky: 2.- Bouchal, 4.- Kortus ml, 8.- Bouchal, 28., 35., 36. a 46. Benát a 48.- Kortus st. 0:8,  
Rozh.:
M.Brt, K.Tošilová,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A  .  P O  1 6 - T I  .  K O L E C H :

1.  FC  30  "B" 14     13     0     1 100 :   46    39
2.  SK Devianti (Absolut B) 14     10     1     3 112 :   58    31
3.  SK Lions Velešín 15      8     1     6   82 :   80    25
4.  West Jam 14      7     0     7   85 :   78    21
5.  FC Tex-Color 14      6     2     6   79 :   83    20
6.  FK Zahájí "B" 15      5     1     9   66 :   90    16
7.  FC SVP Zbudov 14      5     0     9   65 :   84    15
8.  SK Střelnice 14      4     0   10   67 :   98    12
9.  FC Rebels ČB 14      3     1   10   70 : 109    10

Tabulka střelců po 16-ti kolech :
38 -  T.Dvořák (Rebels)
29 -  P.Le (Tex-Color)
27 -  P.Janeček (Devianti)
26 -  S.Škarda (West Jam)
23 -  P.Bouchal a D.Hric (FC 30 B)
21 -  S.Šálek (Lions)
20 -  J.Brom  (Zahájí B)
19 -  L.Zimandl (West Jam)
18 -  M.Stropek (West Jam)  a  D.Mendlík (Střelnice)
16 -  M.Staněk (Devianti)
15 -  F.Mertl (Devianti)
14 -  J.Křiváček (Tex-Color)  a  J.Čermák (Rebels),
12 -  P.Benát a J.Sulek (FC 30 B)  a  Z.Kuna (Devianti)
11 -  J.Krejčí (Lions)
10 -  J.Dědina, D.Maruška a R.Mertl (Devianti),  R.Chmátal (Tex-Color)  a  D.Hájek (Zahájí)

Obdržené karty po 16-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Střelnice
0 ČK a 3 ŽK  Lions
0 ČK a 6 ŽK  West Jam
1 ČK a 3 ŽK  Zbudov
1 ČK a 4 ŽK  Devianti  
1 ČK a 6 ŽK  Zahájí 
1 ČK a 7 ŽK  Tex-Color

 

17 .   k o l o :  ( 28.  – 31. 5. )      volno  -  Zahájí „B“

165 28. 5.   VŠZ      18:00  FC 30 „B“ –  STŘELNICE  .  .  .  .  7 : 4  .  (5:3)
FC 30 :  P.Bouchal - D.Hric 1,  P.Kortus st, P.Kortus ml. 1
R.Lengyel, Z.Mrvík 1,  D.Přibyl 4,
DStřelnice :  M.Švec (16.- J.Svatoš) - 16.- M.Švec 1,  J.Šilha , R.Ždiárský, D.Mendlík, J.Jelínek 3,
Branky: 3.- Kortus ml, 11.- Mrvík, 13. a 15.- Přibyl 0:4,  17.- Jelínek 4:1,  21.- Přibyl 5:1,  23.- Švec a 25.- Jelínek 5:3,  32.- Přibyl 6:3,  35.- Jelínek 6:4), 36.- Hric 7:4,
Rozh.:
Š.Hrabčák, V.Korejčík,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

166 28. 5.  Hrdějovice 20:00  DEVIANTI  –  WEST JAM  .  .  .  .  .  7 : 4  .  (4:0)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 2,  T.Vajo 1,  M.Staněk 3,  Z.Kuna 1,

West J. :  R.Novák - O.Šteyer, V.Dolejšek, M.Rudolf 1,  S.Škarda, M.Stropek, L.Zimandl 3,
Branky: 10.- Kuna, 11.- Janeček, 15.- Vajo, 24. a 29.- Staněk 5:0,  32.- Zimandl 5:1,  35.- Janeček 6:1,  38.- Zimandl 6:2,  39.- Staněk 7:2,  47.- Rudolf a 48.- Zimandl 4:7,
Rozh.:
Š.Hrabčák, F.Cepák,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

167  30. 5.  Zbudov   18:00  ZBUDOV     SK LIONS  .  .  .  .  .  .  12 : 4  .  (8:1)
Zbudov :  T.Plojhar - P.Fux st, P.Kocina 5,  O.Vochozka, D.Růžička 4,  P.Fux ml, M.Kocina 2,  M.Peterka 1,

Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, M.Kejšar 1,  D.Tesař 1,  J.Carda 1,  K.Gondek, S.Šálek 1+ŽK,
Branky: 2.- Růžička, 6. a 9.- P.Kocina, 11. a 15.- Růžička, 16. a 18.- P.Kocina 7:0,  19.- Tesař 7:1,  23.- Růžička 8:1,  27.- Kejšar a 29.- Šálek 8:3,  30.- Peterka a 35.- P.Kocina 10:3,  37.- Carda 10:4,  46. a 48.- M.Kocina
Rozh.:
R.Mráz, H.Ambrožová,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  26.- Šálek  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div 

168 31. 5. Hrdějovice 19:00  REBELS    TEX-COLOR  .  .  .  .  .  10 : 5  .  (5:2)
Rebels :  M.Škaroupka - T.Dvořák 6,  M.Čermák, A.Dalipi, J.Čermák 2,  M.Danda 2,  J.Pokorný

Tex-Col :  R.Štěpánek - P.Le 3,  R.Chmátal, M.Šauer 1,  P.Kaše, L.Štěpánek, O.Dvořák 1,  E.Kubeša ŽK,
Branky: 5.- Čermák, 7.- Dvořák, 8.- Danda a 11.- Dvořák 4:0,  17. Le 4:1,  24.- Dvořák 5:1,  24.- Šauer 5:2,  27.- Dvořák 6:2,  36.- Le 6:3,  37.- Dvořák a 41.- Danda 8:3,  42.- O.Dvořák 8:4,  44.- Dvořák a 48.- Čermák  10:4,  50.- Le 10:5,
Rozh.:
T.Peterka, L.Zabilka C.Vavetrka,  .  .  .  .   ŽK 0:1  23.- Kubeša  .  .  .  .  .  .  5 div 

T A B U L K A  .  P O  1 7 - T I  .  K O L E C H :

1.  FC  30  "B" 15     14    0     1 107 :   50    42
2.  SK Devianti (Absolut B) 15     11    1     3 119 :   62    34
3.  SK Lions Velešín 16      8     1     7   86 :   92    25
4.  West Jam 15      7     0     8

  89 :   85

   21
5.  FC Tex-Color 15      6     2     7   84 :   93    20
6.  FC SVP Zbudov 15     6    0     9   77 :   88    18
7.  FK Zahájí "B" 15      5     1     9   66 :   90    16
8.  FC Rebels ČB 15     4    1   10   80 : 114    13
9.  SK Střelnice 15      4     0   11   71 : 105    12

Tabulka střelců po 17-ti kolech :
44 -  T.Dvořák (Rebels)
32 -  P.Le (Tex-Color)
29 -  P.Janeček (Devianti)
26 -  S.Škarda (West Jam) 
24 -  D.Hric (FC 30 B)
23 -  P.Bouchal
22 -  S.Šálek (Lions)  a  L.Zimandl (Weat Jam)
20 -  J.Brom  (Zahájí B)
19 -  M.Staněk (Devianti)
18 -  M.Stropek (West Jam)  a  D.Mendlík (Střelnice)
16 -  J.Čermák (Rebels)
15 -  F.Mertl (Devianti)
14 -  J.Křiváček (Tex-Color)
13 -  Z.Kuna (Devianti)  a  P.Kocina (Zbudov)
12 -  P.Benát a J.Sulek (FC 30 B)  a  D.Růžička (Zbudov)

Obdržené karty po 17-ti kolech :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Střelnice
0 ČK a 4 ŽK  Lions
0 ČK a 6 ŽK  West Jam
1 ČK a 3 ŽK  Zbudov
1 ČK a 4 ŽK  Devianti  
1 ČK a 6 ŽK  Zahájí 
1 ČK a 8 ŽK  Tex-Color

 

18 .   k o l o :  ( 4. – 7. 6. )            volno  -  Lions

169 4. 6.  VŠZ     18:00   FC 30 „B“  –  FC REBELS  .  .  .  .  .  .  15 : 2  .  (7:1) 
FC 30 :  M.Havelec 1 - D.Hric 2,  P.Kortus st. 2,
  P.Kortus ml. 2,  P.Bouchal 5,  Z.Mrvík 3,
Rebels :  M.Škaroupka - T.Dvořák 1,  J.Čermák 1,  A.Dalipi, J.Pokorný, L.Drag,
Branky: 1. a 4.- Bouchal, 11.- Kortus ml, a 18.- Bouchal, 21.- Mrvík a 22.- Hric 6:0,   25.- Dvořák 6:1,  25.- Kortus ml, 29.- Havelec, 30.- Hric, 37.- Bouchal a Kortus st, 43.- Bouchal a 44.- Mrvík 13:1,  45.- Čermák 13:2,  50.- Mrvík a Kortus st. 15:2,
Rozh.:
V.Korejčík, F.Cepák,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

170 4. 6.  SH JČU 19:00  STŘELNICE  –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (4:4)
Střelnice :  J.Svatoš - D.Mendlík 1,  J.Jelínek, J.Janoušek 1,  R.Ždiarský, M.Held, M.Švec 1,  J.Šilha, O.Lacko 1,

Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl 1,  P.Janeček 1,  M.Staněk 3,  R.Staněk 2,  22.- J.Dědina,
Branky: 2.- Mendlík 1:0,  5.- M.Staněk a 12.- Janeček 1:2,  12.- Lacko a 18.- Švec 3:2,  20.- M.Staněk a 21.- R.Mertl 3:4,  21.- Janoušek 4:4,  30.- R.Staněk, 42.- M.Staněk a 47.- R.Staněk 4:7,
Rozh.:
F.Zloch,  P.Ždych M.Primus,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

171 6. 6.  Zahájí  18:00  ZAHÁJÍ  B  –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 8  .  (0 .3)
Zahájí :  P.Zíka - J.Vlk, M.Šťastný ŽK,  D.Hájek 2,  M.Maňhal, L.Ponec, J.Brom, V.Švík ŽK,

West J. :  R.Novák - O.Šteyer, V.Dolejšek, Z.Gregor 2,  M.Stropek 1,  L.Zimandl 1+ŽK,  S.Škarda 4,
Branky: 6.- Gregor, 16. a 18.- Škarda 0:3,  28.- Hájek 1:3,  31.- Škarda, 33.- Zimandl, 42.- Škarda a 45.- Gregor 1:7,  47.- Hájek 2:7,  50.- Stropek 2:8,
Rozh.:
J.Řehoř, T.Dvořák Š.Hrabčák  .  ŽK 2:1  34.- Šťastný, 38.- Švík - 40.- Zimandl  .  25 div 

172 6. 6. Zbudov 18:00  ZBUDOV  –  TEX-COLOR  .  .  .  .  .  .  .  .  14 : 1  .  (8:1)
Zbudov :  T.Plojhar - P.Fux st, D.Růžička 5,  P.Fux ml, V.Fux 1,  P.Kocina 3,  M.Kocina 4,  M.Peterka 1,

Tex-Col. :  O.Dvořák (26.- E.Kubeša) - L.Štěpánek, R.Chmátal 1,  M.Šauer, P.Kaše, P.Le, E.Kubeša (26.- O.Dvořák),
Branky: 2. a 4.- M.Kocina, 6.- P.Kocina a 7.- Růžička 4:0,  12.- Chmátal 4:1,  20.- Růžička, 22.- Peterka, 24.- P.Kocina, 25. a 34.- Růžička, 35. a 40.- M.Kocina, 42.- Růžička, 46.- P.Kocina a 49.- V.Fux 14:1
Rozh.:
R.Mráz M.Primus, H.Ambrožová,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div    

K O N E Č N Á  .  T A B U L K A  :

1.  FC  30  ČB  "B" 16     15    0     1 122 :   52    45
2.  SK DEVIANTI (Absolut B) 16     12    1     3 126 :   66    37
3.  SK LIONS VELEŠÍN 16      8     1     7   86 :   92    25
4.  WEST JAM  ČB 16      8     0     8

  97 :   87

   24
5. 
FC SVP ZBUDOV 16     7    0     9   91 :   89    21
6.  FC TEX-COLOR 16      6     2     8   85 : 107    20
7 FK ZAHÁJÍ  "B" 16      5     1   10   68 :   98    16
8.  FC REBELS ČB 16     4    1   11   82 : 129    13
9.  SK STŘELNICE 16     4     0   12   75 : 112    12

Konečná tabulka střelců :
45 -  T.Dvořák (Rebels)
32 -  P.Le (Tex-Color)
30 -  P.Janeček (Devianti)  a  S.Škarda (West Jam)
28 -  P.Bouchal
26 -  D.Hric (FC 30 B)  
23 -  L.Zimandl (Weat Jam)
22 -  M.Staněk (Devianti)  a  S.Šálek (Lions)
20 -  J.Brom  (Zahájí B)
19 -  M.Stropek (West Jam)  a  D.Mendlík (Střelnice)
17 -  D.Růžička (Zbudov)  a  J.Čermák (Rebels)
16 -  P.Kocina (Zbudov)
15 -  F.Mertl (Devianti)
14 -  J.Křiváček (Tex-Color)
13 -  Z.Kuna (Devianti)

Obdržené karty :
0 karet         -   FC 30
0 ČK a 1 ŽK  -  Rebels
0 ČK a 2 ŽK  Střelnice
0 ČK a 4 ŽK  Lions
1 ČK a 3 ŽK  -  Zbudov
0 ČK a 7 ŽK  West Jam
1 ČK a 4 ŽK  Devianti  
1 ČK a 8 ŽK  Tex-Color  a  Zahájí



Rozpis 1. třídy - jaro 2018 ofic..doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS