ROZPIS a VÝSLEDKY OKRESNÍHO PŘEBORU 2022/23

ROZPIS ZÁPASŮ PODZIMNÍ ČÁSTI OKRESNÍHO PŘEBORU 2022 10.k. 12.9. Borek . BOREK - LIONS . 6:3 (3:3) RG, ŠK . . 2. kolo : 12.9. SH JČU . STŘELNICE - FC 30 . 2:7 (2:1) TP, MP . . 14.9. Rudolfov . WEST JAM - ZAHÁJÍ . 8:9 (3:5) LZ, ŠH . . 15.9. SH JČU . NEXT - INTER . 15:2 (8:1) JŠ, PŽ . . 16.9. Dubenec 18:00 . DUBENEC - BOREK . 9:0 (4:0) JŘ, PK . . 16.9. Velešín . LIONS - ELEMENT . 1:16 (0:4) VK, FZ . . . . 7. kolo : 19.9. VŠZ . FC 30 - BOREK . 10:0 (6:0) LZ, FZ . . 3. kolo: 19.9. SH JČU . STŘELNICE - DEMI . 10:1 (5:0) PK, VK . . 21.9. Rudolfov . WEST J. - DUBENEC . 4:4 (2:2) JŠ 380, RG 260 . . 22.9. Rudolfov . INTER - ZAHÁJÍ . 4:17 (2:7) RM 390, ŠK 260 . . Pá 23. 9. Hrdějovice 19:00 . ELEMENT - NEXT . Primus, Ovčáček (PK) . . Pá 23. 9. Velešín 19:00 . LIONS - FC 30 . Granec, Hrabčák (FM) . . . . 4. kolo: Po 26.9. Zahájí 17:30 . ZAHÁJÍ - ELEMENT . Peterka, Ždych (??) . . St 28.9. Rudolfov 20:00 . WEST JAM - BOREK . Korejčík, Ždych (FZ) . . Čt 29.9. SH JČU 20:30 . NEXT - FC 30 . Kocina, Škuthan (VK) . . Pá 30. 9. Dubenec 17:30 . DUBENEC - INTER . Primus, Zloch (ŠK) . . Pá 30.9. Velešín 19:00 . LIONS - DEMI Zabilka, Škuthan (??) . . . .

ROZPIS  ZÁPASŮ  OKRESNÍHO PŘEBORU - PODZIM 2022

2.  kolo :   volno AC Demi

O08 14. 9. Rudolfov 20:00  WEST JAM    –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  8 : 9  .  (3:5)
West J. :  M.Pribula - M.Stropek 2,  V.Dolejšek 1,  L.Zimandl, M.Rudolf, S.Škarda 1,  P.Vazač 2,  J.Fodora 2,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal 2,  J.Slavík 4,  S.Zrun 2,  L.Ponec 1,  M.Šťastný, J.Mareš,
Branky: 3´ Vazač 1:0,  5´ Ponec, 10´ Zrun a 12´ Slavík 1:3,  12´ Stropek 2:3,  23´ Maňhal 2:4,  25´ Dolejšek 3:4,  25´ Zrun 3:5,  26´ Fodora a 27´ Stropek 5:5,  30´ Slavík 5:6,  34´ Fodora 6:6,  37´ Slavík 6:7,  38´ Vazač 7:7,  44´ Slavík 7:8,  47´ Škarda 8:8,  49´ Maňhal 8:9,
Rozh.: L.Zabilka 330, Š.Hrabčák 320,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  3 div

O09  15. 9.  SH JČU  20:30     NEXT    –  INTER  .  .  .  .  .  .  .  .  15 : 2  .  (8:1)
Next :  P.Hájek - P.Kaše 4,  R.Chmátal 5,  M.Šauer 1,  M.Baloun, M.Horák 2,  J.Křiváček 1,  J.Kubeš 2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, D.Urbánek, T.Murindangabo, Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, T.Chlad 1,  O.Plíhal
Branky: 2´ Kopecký 0:1,  4´ Horák, 7´ Chmátal, 10´ Kubeš, 16´Horák, 19´ Šauer, 21´ a 23´ Kaše a 25´ Křiváček 8:1,  38´ Chlad 8:2,  40´ Kubeš, 41´ a 43´ Chmátal, 45´ a 48´ Kaše, 48´ a 50´ Chmátal 15:2,
Rozh.: J.Škuthan 300, P.Ždych 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O10  16. 9.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  BOREK  .  .  .  .  .  9 : 0  .  (4:0)
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán 1,  D.Trča 1,  J.Skála, O.Voráček, M.Hosnedl 1,  P.Hezoučký 2,  L.Koňarik, L.Waldhauser 1,  Š.Vazač 1,  O.Šťastný 2,
Borek :  T.Bejsta - V.Fiala,, J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák
Branky: 2´ Šťastný, 6´ Hosnedl, 8´ Trča, 19´ Hezoučký, 34´ Špán, 38´ Vazač, 40´ Hezoučký, 41´ Šťastný a 49´ Waldhauser 9:0,
Rozh.: J.Řehoř 260, P.Kocina 560,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O11   16. 9.  Velešín  19:00    LIONS    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  1 : 16  .  (0:4) 
Lions :  L.Mezník - M.Sagula, M.Strapek, K.Krejčí, M. Pils, K.Gondek, V.Švec 1,  J.Kostohryz, J.Smolík, L.Nittl,
Element :  J.Lerch 1 - M.Pytlík 6,  Š.Kalina, J.Čermák 4,  F.Roudnický 1,  P.Konopa 3,  D.Jelínek
1,
Branky: 7´ Čermák, 12´ Konopa, 17´, 19´ a 27´ Pytlík, 29´ Čermák, 31´ Lerch, 32´ Konopa, 33´ Jelínek, 40´ Konopa, 41´ a 42´ Pytlík, 44´ Čermák, 45´ Pytlík, 47´ Čermák a 49´ Roudenský 0:16,  50´ Švec 1:16,
Rozh.: V.Korejčík 260, F.Zloch 530,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

TABULKA PO 2. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  22 :   8  .  .  .  6
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  15 :   6  .  .  .  6
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  15 : 11  .  .  .  6
  4. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  22 :   9  .  .  .  3

  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  1  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  . 9 :   0  .  .  .  3
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  10 . 13  .  .  .  3
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 9 . 18  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  10 : 22  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 16  .  .  .  0
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   1  .  .  .  0  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 4 :   8  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  11 : 30  .  .  .  0

STŘELCI PO 2. KOLE
10 -  P.Bouchal (FC 30)
  8 - 
J.Slavík (Zahájí B)
  7 -  J.Čermák  (Element)
  6.-  R.Chmátal  (Next)  a  M.Pytlík (Element),

  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)  a   M.Stropek (West Jam),
  4 -  P.Kaše (Next),  Konopa (Element)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  J.Křiváček (Next),  D.Přibyl (FC 20),  S.Zrun (Zahájí).  Mar.Kopecký a Murindangobo (Inter)  a  T.Dvořák (West Jam)

 

7.  kolo :  PŘEDEHRÁVKA

O12  19. 9.  VŠZ  17:45  .  FC  30      –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  10 : 0  .  (6:0)  
FC 30 :  R.Papáček m- P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml, P.Bouchal 5,  Z.Mrvk,, D.Přibyl 3,  Z.Rýpar 1,
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, V.Fiala, D.Šestauber, T.Vít, 25´ M.Vitha
Branky: 13´ a 14´ Bouchal, 15´ Přibyl, 18´ Bouchal, 20´ Přibyl, 24´ Kortus st, 34´ a 37´ Bouchal, 41´ Přibyl a 42´ Rýpar 10:0,
Rozh.: L.Zabilka 300, F.Zloch 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

3.  kolo :  19. – 23. září         volno Borek

O13  19. 9.  SH JČU  19:00 . STŘELNICE  –  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 1  .  (5:0)
Střelnice :  Z.Vácha ŽK - J.Šilha 3,  J.Svatoš, R.Ždiarský 1,  L.Binter 1,  V.Kubal, P.Štumbauer 3,  J.Meškan, J.Martinec 2,
Demi :  P.Nechvátal - J.Pacholík, R.Holler, V.David 1,  J.Dvořák, K.Malák
Branky: 1´ Martinec, 6´, 11´ a 13´ Šilha, 15´ Martinec, 27´ a 36´ Štumbauer 7:0,  37´ David 7:1,  40´ Štumbauer, 43´ Ždiarský a 45´ Binter 10:1,
Rozh.: P.Kocina 330, V.Korejčík 300,  ,  .   .  .  .  .  ŽK 1:0  48´ Vácha  .  .  .  .  .  10 div

O14  21. 9.  Rudolfov  20:00 .  WEST JAM  –  DUBENEC  .  .  .  .  4 : 4  .  (2:2)
West Jam :  R.Novák - T.Dvořák 2,  M.Stropek 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf, S.Škarda, P.Vazač,
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán, D.Trča, P.Hezoučký 4,  O.Voráček, Š.Vazač, L.Waldhauser, O.Šťastný, J.Janda
Branky: 2´ Dvořák 1:0,  7´ Hezoučký 1:1,  16´ Stropek 2:1,  22´, 32´ a 36´ Hezoučký 2:4,  43´ Dvořák a 50´ Zimandfl 4:4
Rozh.: J.Škuthan 380, R.Granec 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O15 22. 9.  Rudolfov   20:00   INTER   –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  .  4 : 17  .  (2:7)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  Mar.Kopecký, T.Chlad 2,  Mil.Kopecký, O.Plíhal, T.Marindangabo 1,  D.Urbánek,
Zahájí :  V.Němeček - M.Šťastný, L.Ponec
2,  M.Maňhal 4,  J.Slavík 9,  J.Mareš 2,
Branky: 2´ Slavík 0:1,  3´ Murindangabo 1:1,  7´ Slavík 1:2,  10´ Bareš
2:2,  14´ Maňhal, 15´ Mareš, 16´ Slavík, 19´ Ponec, 25´, 28´, 30,  a 32´ Slavík 2:10,  36´ Chlad 3:10,  38´ Maňhal, 44´ Slavík, 45´ Ponec, 46´ Mareš, 47´ a 49´ Maňhal 3:16,  49´ Chlad 4:16,  50´ Slavík 4:17,
Rozh.: F.Mertl 390, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O16  23. 9.  Velešín  19:00    LIONS    –  FC  30  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (3:4)
Lions :  L.Mezník - M.Sagula, M.Strapek 1,  K.Krejčí 1,  D.Adamíček, K.Gondek, D.Muranaka, J.Carda 2,
FC 30 :  M.Havelec - Z.Mrvík, D.Přibyl 5,  Z.Rýpar 2,  R.Papáček 1,  P.Bouchal 1,
Branky: XX
Rozh.: R.Granec 460, Š.Hrabčák 330,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O17  23. 9.  Hrdějovice 19:00  ELEMENT  –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 7  .  (2:4)
Element :  J.Lerch - Š.Kalina, D.Jelínek, J.Čermák, F.Roudnický, M.Pytlík
Next :  J.Tomášek - M.Horák, M.Šauer, P.Kaše, J.Kubeš, R.Chmátal, J.Křiváček ŽK,
Branky: 2´ Čermák 1:0,  8´ Chmátal a 15´ Křiváček 1:2,  17´ Lerch 2:2,  18´ Chmátal, 22´ Křiváček, 32´ Kubeš, 36´ Křiváček a 37´ Chmátal 2:7,  50´ Čermák 3:7,
Rozh.: M.Primus 390, J.Ovčáček 360,  .  .  .  .  .  .
ŽK 0:1  12´ Křiváček  .  .  .  .  5 div 

TABULKA  V  3. KOLE
  1. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  0  .  .  0  .  .  .  34 : 10  .  .  .12

  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 11  .  .  .  9
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  32 : 15  .  .  .  9
  4. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  20 . 14  .  .  .  6
  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  1  .  .  0  .  .  .  13 :   4  .  .  .  4  
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  25 : 16  .  .  .  3
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 9 . 28  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 39  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  1  .  .  2  .  .  .  18 : 20  .  .  .  1
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 5 : 18  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  15 : 39  .  .  .  0

STŘELCI  PO  3. KOLE:
17 -  J.Slavík (Zahájí)

16 -  P.Bouchal (FC 30)
11 -  D.Přibyl  (FC 30)
  9 -  R.Chmátal (Next)  a  J.Čermák  (Element)
  6.- J.Křiváček (Next), 
M.Maňhal (Zahájí),  P.Hezoučký (Dubenec),  M.Pytlík (Element)  a   M.Stropek (West Jam)
  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)
  a  T.Dvořák (West Jam)
  4 P.Kaše (Next),  P.Štumbauer (Střelnice),  Konopa (Element),  Murindangobo a T.Chlad (Inter)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  Z.Rýpar (FC 30),  J.Kubeš (Next)
S.Zrun, L.Ponec a J.Mareš (Zahájí)J.Šilha (Střelnice),  Mar.Kopecký (Inter),  K.Krejčí a D.Muranako (Lions)

KARTY  PO  3. KOLE:
Bez karet -  FC 30,  Zahájí B,  Dubenec,  Element,  Borek,  Inter,  Demi  a  Lions

1  ŽK          -  Next,  Střelnice  a  West Jam

 

4.  kolo :   26. - 30. 9.     volno Střelnice

O18 26. 9.  Zahájí  17:30  ZAHÁJÍ  –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (0:5)
Zahájí :  V.Němeček - V.Švík 1,  M.Maňhal 1,  J.Slavík 1,  M.Šťastný, J.Mareš, T.Kazík 1,
Element :  J.Lerch - Š.Kalina 2,  J.Čermák 2,  J.Rešl 1,  D.Jelínek, F.Roudnický, M.Pytlík 2,

Branky: 6´ a 9´ Kalina, 21´ Čermák, 23´ Rešl a 24´ Čermák 0:5,  27´ Kazík a 34´ Slavík 2:5,  36´ Pytlík 2:6,  40´ Švík a 42´ Maňhal 4:6,  50´ Pytlík 4:7,
Rozh.: T.Peterka 460, P.Ždych 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

 

TABULKA  VE  4. KOLE
  1. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  0  .  .  0  .  .  .  34 : 10  .  .  .12

  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 11  .  .  .  9
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  36 : 22  .  .  .  9
  4. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  32 : 20  .  .  .  6
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  20 . 14  .  .  .  6
  6. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  1  .  .  0  .  .  .  13 :   4  .  .  .  4 
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 9 . 28  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 39  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  1  .  .  2  .  .  .  18 : 20  .  .  .  1
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 5 : 18  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  15 : 39  .  .  .  0

STŘELCI  VE  4. KOLE:
18 -  J.Slavík (Zahájí)

16 -  P.Bouchal (FC 30)
11 -  D.Přibyl  (FC 30)  a  J.Čermák  (Element
  9 -  R.Chmátal (Next),
  8.- 
M.Pytlík (Element)
  7 M.Maňhal (Zahájí), 
  6.- J.Křiváček (Next),  P.Hezoučký (Dubenec)  a   M.Stropek (West Jam)
  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)
  a  T.Dvořák (West Jam)
  4 P.Kaše (Next),  P.Štumbauer (Střelnice),  Konopa (Element),  Murindangobo a T.Chlad (Inter)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  Z.Rýpar (FC 30),  J.Kubeš (Next)
S.Zrun, L.Ponec a J.Mareš (Zahájí)J.Šilha (Střelnice),  Mar.Kopecký (Inter),  K.Krejčí a D.Muranako (Lions)

KARTY  VE  4. KOLE:
Bez karet -  FC 30,  Zahájí B,  Dubenec,  Element,  Borek,  Inter,  Demi  a  Lions

1  ŽK          -  Next,  Střelnice  a  West Jam

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

4.  kolo :   26. - 30. 9.     volno Střelnice

St 28. 9. Rudolfov  20:00  WEST JAM  -  BOREK      Korejčík,   Ždych (FZ)

Čt 29. 9.  SH JČU  20:30  NEXT          -  FC  30         Kocina, Škuthan (VK)

30. 9. Dubenec 17:30  DUBENEC  -  INTER           Primus, Zloch  (ŠK)                           

30. 9.  Velešín  19:00   LIONS          -  DEMI           Zabilka, ŠH  Škuthan (??)

 

 

5.  kolo :  volno  West Jam

Po     3. 10.  VŠZ   17:15  FC  30         -  ZAHÁJÍ       Ždych, Ovčáček  (Mertl)

Po     3. 10.  SH JČU        19:00     STŘELNICE  -  LIONS  odloženo na 10.10.

Čt     6. 10.  Rudolfov 20:00    INTER        -  BOREK     Zabilka,  Kotásek  (Ždych)

   7. 10.  Hluboká 18:00     DEMI         -  NEXT        Hrabčák,  Zloch   (Kocina)

    7. 10. Hrdějovice 20:00  ELEMENT - DUBENEC  Mertl,    Korejčík  (Škuthan)

 

 

 

6.  kolo :  10. – 14. října        volno Lions

Po 10. 10.  Zahájí      17:00  ZAHÁJÍ         -  DEMI     Primus,   Řehoř  (Granec)

Po 10. 10.  Borek      17:00  BOREK  -  ELEMENT   Škuthan,  Zloch  (Korejčík)

Po 10. 10.  JČU 5.kolo 20:00 STŘELNICE - LIONS   Peterka, Kotásek (Zloch)

St  12. 10.  Rudolfov  20:00  WEST JAM  -  INTER     Kocina,  Ovčáček (Primus)

Čt  13. 10.  SH JČU   20:30  NEXT  STŘELNICE   Granec, Korejčík (Hrabčák)

14. 10.  Dubenec  17:00  DUBENEC   -  FC  30     Hrabčák, Řehoř  (Kotásek)

 

 

7.  kolo :    17. – 21. října       volno  Inter                                                                                              Po  17. 10.  VŠZ            17:45      FC  30   -  BOREK    10:0       předehráno 26. 9.

Út   18. 10.  SH JČU      20:00   STŘELNICE  -  ZAHÁJÍ 

  21. 10.  Hluboká       18:00     DEMI            -  DUBENEC

   21. 10.  Hrdějovice    20:00     ELEMENT   -  WEST JAM  

  21. 10.  Velešín        19:00     LIONS           -  NEXT

 

8.  kolo :    24. – 28. října       volno Next

Po   24. 10.  SH JČU        20:00     STŘELNICE - DUBENEC    

St    26. 10.  Rudolfov       20:00     WEST JAM   -  FC  30

Čt   27. 10.  Rudolfov       20:00     INTER            -  ELEMENT

Čt   27. 10.  JČU  9. kolo 20:30   NEXT          -  ZAHÁJÍ "B"    

  28. 10.  Hluboká        18:00     DEMI              -  BOREK           

Pá   28. 10.  Velešín          19:00   LIONS            -  ZAHÁJÍ     odloženo na 11.11.

 

9.    kolo :  31. října – 4. listopadu  volno  Element

Po   31. 10.  SH JČU    19:00    STŘELNICE  -  BOREK

Čt      3. 11.  Rudolfov    20:00    INTER            -  FC  30             

Čt      3. 11.  SH JČU    20:30     NEXT             -  ZAHÁJÍ        předehrávka 27.10.

    4. 11.  Hluboká    18:00     DEMI              -  WEST JAM  

    4. 11.  Velešín      19:00    LIONS            -  DUBENEC

 

10.  kolo :  7. – 11. listopadu  2022   volno Zahájí

Po   7. 11.  Borek       ??:??    BOREK            -  LIONS   6:3      předehráno  12.9

Po    7. 11.  JČU  9. kolo  20:00  STŘELNICE -  BOREK      

St     9. 11.  Rudolfov   20:00  WEST JAM -  STŘELNICE  

Čt   10. 11.  Rudolfov   20:00  INTER           -  DEMI

Čt   10. 11.  JČU  změna poř.  20:30  NEXT  DUBENEC             

   28. 10.  Velešín  8.kolo   19:00   LIONS  -  ZAHÁJÍ

  11. 11.  Hrdějovice 20:00  ELEMENT    -  FC  30

 

ODLOŽENO  NA  JARO

11.  kolo :    27. – 31. března 2023     volno  FC  30

Po     27. 3.  Zahájí      17:30  ZAHÁJÍ  -  DUBENEC   

Po     27. 3.  SH JČU   19:00  STŘELNICE  - INTER    

Čt      30. 3.  SH JČU   20:30  NEXT     -  BOREK

    31. 3.  Hluboká   18:00  DEMI     -  ELEMENT    

    31. 3.  Velešín    19:00  LIONS  -  WEST JAM  

 

 

1.    Uvedené začátky venkovních zápasů (Borek, Zahájí B, FC 30 a Dubenec) jsou úředními začátky kvůli stmívání a jedině při zajištění umělého osvětlení je lze posunout na pozdější dobu.

 

2.    Předehrávky zápasů a změny pořadatelství vznikly kvůli potřebě aby výše napsaná čtveřice mužstev hrála nejpozději domácí zápasy v 6. kole a některé změny pořadatelství a s tím změna termínu aby kvůli nasazování rozhodčích se v jeden den nehrála víc jak dvě utkání.

 

3.    Jarní část začne 23. března a skončí 16. června 2023

 

4.    29. srpna se uskutečnil aktiv na zahájení soutěže. Přítomni byli zástupci 9-ti týmů, chyběli Střelnice a Nextu.  Na něm se odsouhlasil Rozpis podzimních zápasů a zvýšení odměn pro rozhodčí o 50,- / zápas, tj. z 210,- na 260,- Kč.

 

 

 

 

VÝSLEDKY  ZÁPASŮ  OKRESNÍHO PŘEBORU - PODZIM 2022

1.  kolo :  volno  Dubenec

O01  5. 9.  VŠZ    18:00  FC  30      -  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 4  (4:2)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Bouchal 4,  Z.Mrvík 2,  D.Přibyl 2,  Z.Rýpar
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  R.Holler 2,  J.Dvořák, P.Nechvátal 1,  J.Hrouz
Branky: 12´ Pacholík 0:1,  13´ Bouchal 1:1,  18´ Holler 1:2,  20´ Mrvík, 21´ a 22´ Bouchal, 31´ Mrvík a 32´ Přibyl 6:2,  34´ Nechvátal a 37´ Holler 6:4,  44´ Přibyl a 46´ Bouchal 8:4,
Rozh.: Granec (300), Škuthan (300),  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O02  5. 9.  Borek   18:15  BOREK  -  ZAHÁJÍ  "B".  .  .  .  3 : 6  .  (2:3)
Borek :  T.Bejsta - M.Danda, V.Fiala, J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák, D.Šestauber 3,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal, J.Slavík 4,  J.Maňhal, M.Šťastný, S.Zrun 1,  J.Mareš 1,
Branky: 2´ a 8´ Šestauber 2:0,  21´ Mareš, 22´ Slavík, 25´ Zrun, 41´ Slavík (PK),  46´ a 48´ Slavík 2:6,  50´ Šestauber 3:6,
Rozh.: T.Peterka (310), P.Ždych (310),  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  6 div

O03  7. 9.  Rudolfov   20:00  WEST J.  -  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  6 . 7  .  (2:5)
West J. :  M.Pribula - T.Dvořák 3,  M.Stropek 3,  V.Dolejšek, L.Zmandl, M.Rudolf, S.Škarda, P.Vazač
Next :  R.Chmátal 1,  E.Kubeša 1,  P.Kaše, J.Křiváček 2,  J.Kubeš, M.Horák 3,  J.Tomášek
Branky: 4´ Horák 0:1,  6´ Stropek 1:1,  16´ Kubeša, 17´ Horák a 21´ Křiváček 1:4,  22´ Dvořák 2:4,  24´ Horák 2:5,  26´ Stropek 3:5,  42´ Křiváček 3:6,  43´ Stropek a 45´ Dvořák 5:6,  45´ Chmátal 5:7,  47´ Dvořák 6:7,
Rozh.: F.Mertl 260, J.Ovčáček 380,  .   .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O04  8. 9.  Rudolfov   20:00  INTER         -  LIONS  .  .  .  .  .  .  8 : 7  .  (3:5) 
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 2,  T.Chlad 1,  D.Urbánek 1,  O.Plíhal 1,  Y.T.Murindangabo 2,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí 2,  L.Nittl 1,  M.Sagula 2,  J.Krčín, D.Muranako 2,
Branky:  5´ Muranako 0:1,  7´ Kopecký 1:1,  10´ Krejčí, 12´ a 14´ Sagula 1:4,  16´ Urbánek a 22´ Murindangabo 3:4,  23´Nittl 3:5,  33´

Murindangabo, 34´ Chlad,  37´ Murindangabo a 39´ Plíhal 7:5,  45´ Muranako 7:6,  47´ Kopecký 8:6,  48´ Krejčí 8:7,
Rozh.: 
Kocina, M.Primus 460,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 6 div

O05  9. 9.  Hrdějovice  19:00  ELEMENT  -  STŘELNICE  .  .  6 : 8  .  (3:2) 
Element :  J.Lerch - F.Roudnický 1,  J.Čermák 3,  Š.Kalina 1,  P.Konopa 1,  M.Pytlík
Střelnice :  Z.Vácha - V.Kubal 4,  O.Lacko, D.Mendlík, R.Ždiarský, J.Šilha, M.Švec 1, D.Širhal 1, J.Meškan 2,
Branky:  3´ Roudnický a 16´ Čermák 2:0,  20´ Meškan 2:1,  23´ Čermák 3:1
24´ Švec 3:2,  26´ Konopa 4:2,  30´ Širhal, 32´, 35´ a 38´ 4:6,  38´ Kalina 5:6,  42´ Kubal a 44´ Meškan 5:8,  44´ Čermák 6:8,
Rozh.: 
L.Zabilka 330, M.Primus 390,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  . 15 div


 

2.  kolo :   volno AC Demi

O06  12. 9. Borek 18:00  BOREK    –  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 3  .  (3:3)   PŘEDEHRÁVKA 10. KOLA
Borek :  J.Rozycki 1 -  T.Bejsta 1,  V.Fiala, J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák, D.Šestauber 2,  M.Vitha,  T.Vít 2,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, M.Sagula 2,  L.Nittl, M.Brožka, D.Muranaka 1,
Branky: 2´ Muranako a 3´Sagula 0:2,  7´ Šestauber 1:2,  7´ Sagula 1:3,  8´ Šestauber, 12´ Rozycki, 36´ Bejsta, 36´ a 44´ Vít 3:6,
Rozh.: R.Granec 330, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O07 12. 9.  SH JČU 19:00    STŘELNICE   –  FC 30  .  .  .  .  .  2 : 7  .  (2:1)
Střelnice :  Z.Vácha - V.Kubal 1,  J.Martínek, D.Mendlík, J.Meškan, J.Šilha, D.Širhal, P.Štumbauer 1,  R.Ždiarský, M.Švec
Branky :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Bouchal 6,  Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  Z.Rýpar
Branky: 8´ Kubal a 13´ Štumbauer 2:0,  15´, 2x27´,  33´  a 39´ Bouchal, 42´ Přibyl a 50´ Bouchal 2:7,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Primus 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  30 div

O08 14. 9. Rudolfov 20:00  WEST JAM    –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  8 : 9  .  (3:5)
West J. :  M.Pribula - M.Stropek 2,  V.Dolejšek 1,  L.Zimandl, M.Rudolf, S.Škarda 1,  P.Vazač 2+ŽK,  J.Fodora 2,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal 2,  J.Slavík 4,  S.Zrun 2,  L.Ponec 1,  M.Šťastný, J.Mareš,
Branky: 3´ Vazač 1:0,  5´ Ponec, 10´ Zrun a 12´ Slavík 1:3,  12´ Stropek 2:3,  23´ Maňhal 2:4,  25´ Dolejšek 3:4,  25´ Zrun 3:5,  26´ Fodora a 27´ Stropek 5:5,  30´ Slavík 5:6,  34´ Fodora 6:6,  37´ Slavík 6:7,  38´ Vazač 7:7,  44´ Slavík 7:8,  47´ Škarda 8:8,  49´ Maňhal 8:9,
Rozh.: L.Zabilka 330, Š.Hrabčák 320,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  32´ Vazač  .  .  .  .  .  3 div

O09  15. 9.  SH JČU  20:30     NEXT    –  INTER  .  .  .  .  .  .  .  .  15 : 2  .  (8:1)
Next :  P.Hájek - P.Kaše 4,  R.Chmátal 5,  M.Šauer 1,  M.Baloun, M.Horák 2,  J.Křiváček 1,  J.Kubeš 2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, D.Urbánek, T.Murindangabo, Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, T.Chlad 1,  O.Plíhal
Branky: 2´ Kopecký 0:1,  4´ Horák, 7´ Chmátal, 10´ Kubeš, 16´Horák, 19´ Šauer, 21´ a 23´ Kaše a 25´ Křiváček 8:1,  38´ Chlad 8:2,  40´ Kubeš, 41´ a 43´ Chmátal, 45´ a 48´ Kaše, 48´ a 50´ Chmátal 15:2,
Rozh.: J.Škuthan 300, P.Ždych 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O10  16. 9.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  BOREK  .  .  .  .  .  9 : 0  .  (4:0)
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán 1,  D.Trča 1,  J.Skála, O.Voráček, M.Hosnedl 1,  P.Hezoučký 2,  L.Koňarik, L.Waldhauser 1,  Š.Vazač 1,  O.Šťastný 2,
Borek :  T.Bejsta - V.Fiala,, J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák
Branky: 2´ Šťastný, 6´ Hosnedl, 8´ Trča, 19´ Hezoučký, 34´ Špán, 38´ Vazač, 40´ Hezoučký, 41´ Šťastný a 49´ Waldhauser 9:0,
Rozh.: J.Řehoř 260, P.Kocina 560,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O11   16. 9.  Velešín  19:00    LIONS    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  1 : 16  .  (0:4) 
Lions :  L.Mezník - M.Sagula, M.Strapek, K.Krejčí, M. Pils, K.Gondek, V.Švec 1,  J.Kostohryz, J.Smolík, L.Nittl,
Element :  J.Lerch 1 - M.Pytlík 6,  Š.Kalina, J.Čermák 4,  F.Roudnický 1,  P.Konopa 3,  D.Jelínek
1,
Branky: 7´ Čermák, 12´ Konopa, 17´, 19´ a 27´ Pytlík, 29´ Čermák, 31´ Lerch, 32´ Konopa, 33´ Jelínek, 40´ Konopa, 41´ a 42´ Pytlík, 44´ Čermák, 45´ Pytlík, 47´ Čermák a 49´ Roudenský 0:16,  50´ Švec 1:16,
Rozh.: V.Korejčík 260, F.Zloch 530,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

TABULKA PO 2. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  22 :   8  .  .  .  6
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  15 :   6  .  .  .  6
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  15 : 11  .  .  .  6
  4. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  22 :   9  .  .  .  3

  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  1  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  . 9 :   0  .  .  .  3
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  10 . 13  .  .  .  3
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 9 . 18  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  10 : 22  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 16  .  .  .  0
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   1  .  .  .  0  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 4 :   8  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  11 : 30  .  .  .  0

STŘELCI PO 2. KOLE
10 -  P.Bouchal (FC 30)
  8 - 
J.Slavík (Zahájí B)
  7 -  J.Čermák  (Element)
  6.-  R.Chmátal  (Next)  a  M.Pytlík (Element),

  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)  a   M.Stropek (West Jam),
  4 -  P.Kaše (Next),  Konopa (Element)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  J.Křiváček (Next),  D.Přibyl (FC 20),  S.Zrun (Zahájí).  Mar.Kopecký a Murindangobo (Inter)  a  T.Dvořák (West Jam)

 

7.  kolo :  PŘEDEHRÁVKA

O12  19. 9.  VŠZ  17:45  .  FC  30      –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  10 : 0  .  (6:0)  
FC 30 :  R.Papáček m- P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml, P.Bouchal 5,  Z.Mrvk,, D.Přibyl 3,  Z.Rýpar 1,
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, V.Fiala, D.Šestauber, T.Vít, 25´ M.Vitha
Branky: 13´ a 14´ Bouchal, 15´ Přibyl, 18´ Bouchal, 20´ Přibyl, 24´ Kortus st, 34´ a 37´ Bouchal, 41´ Přibyl a 42´ Rýpar 10:0,
Rozh.: L.Zabilka 300, F.Zloch 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

3.  kolo :  19. – 23. září         volno Borek

O13  19. 9.  SH JČU  19:00 . STŘELNICE  –  DEMI  .  .  .  .  .  .  10 : 1  .  (5:0)
Střelnice :  Z.Vácha ŽK - J.Šilha 3,  J.Svatoš, R.Ždiarský 1,  L.Binter 1,  V.Kubal, P.Štumbauer 3,  J.Meškan, J.Martinec 2,
Demi :  P.Nechvátal - J.Pacholík, R.Holler, V.David 1,  J.Dvořák, K.Malák
Branky: 1´ Martinec, 6´, 11´ a 13´ Šilha, 15´ Martinec, 27´ a 36´ Štumbauer 7:0,  37´ David 7:1,  40´ Štumbauer, 43´ Ždiarský a 45´ Binter 10:1,
Rozh.: P.Kocina 330, V.Korejčík 300,  ,  .   .  .  .  .  ŽK 1:0  48´ Vácha  .  .  .  .  .  10 div

O14  21. 9.  Rudolfov  20:00 .  WEST JAM  –  DUBENEC  .  .  .  .  4 : 4  .  (2:2)
West Jam :  R.Novák - T.Dvořák 2,  M.Stropek 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf, S.Škarda, P.Vazač,
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán, D.Trča, P.Hezoučký 4,  O.Voráček, Š.Vazač, L.Waldhauser, O.Šťastný, J.Janda
Branky: 2´ Dvořák 1:0,  7´ Hezoučký 1:1,  16´ Stropek 2:1,  22´, 32´ a 36´ Hezoučký 2:4,  43´ Dvořák a 50´ Zimandfl 4:4
Rozh.: J.Škuthan 380, R.Granec 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O15 22. 9.  Rudolfov   20:00   INTER   –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  .  4 : 17  .  (2:7)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  Mar.Kopecký, T.Chlad 2,  Mil.Kopecký, O.Plíhal, T.Marindangabo 1,  D.Urbánek,
Zahájí :  V.Němeček - M.Šťastný, L.Ponec
2,  M.Maňhal 4,  J.Slavík 9,  J.Mareš 2,
Branky: 2´ Slavík 0:1,  3´ Murindangabo 1:1,  7´ Slavík 1:2,  10´ Bareš
2:2,  14´ Maňhal, 15´ Mareš, 16´ Slavík, 19´ Ponec, 25´, 28´, 30,  a 32´ Slavík 2:10,  36´ Chlad 3:10,  ˇ38´ MaŇhal, 44´ Slavík, 45´ Ponec, 46´ Mareš, 47´ a 49´ Maňhal 3:16,  49´ Chlad 4:16,  50´ Slavík 4:17,
Rozh.: F.Mertl 390, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O16  23. 9.  Velešín  19:00    LIONS    –  FC  30  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (3:4)
Lions :  L.Mezník - M.Sagula, M.Strapek 1,  K.Krejčí 1,  D.Adamíček, K.Gondek, D.Muranaka, J.Carda 2,
FC 30 :  M.Havelec - Z.Mrvík, D.Přibyl 5,  Z.Rýpar 2,  R.Papáček 1,  P.Bouchal 1,
Branky: XX
Rozh.: R.Granec 460, Š.Hrabčák 330,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O17  23. 9.  Hrdějovice 19:00  ELEMENT  –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 7  .  (2:4)
Element :  J.Lerch - Š.Kalina, D.Jelínek, J.Čermák, F.Roudnický, M.Pytlík
Next :  J.Tomášek - M.Horák, M.Šauer, P.Kaše, J.Kubeš, R.Chmátal, J.Křiváček ŽK,
Branky: 2´ Čermák 1:0,  8´ Chmátal a 15´ Křiváček 1:2,  17´ Lerch 2:2,  18´ Chmátal, 22´ Křiváček, 32´ Kubeš, 36´ Křiváček a 37´ Chmátal 2:7,  50´ Čermák 3:7,
Rozh.: M.Primus 390, J.Ovčáček 360,  .  .  .  .  .  .
ŽK 0:1  12´ Křiváček  .  .  .  .  5 div 

TABULKA  PO  3. KOLE
  1. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  0  .  .  0  .  .  .  34 : 10  .  .  .12

  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 11  .  .  .  9
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  32 : 15  .  .  .  9
  4. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  20 . 14  .  .  .  6
  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  1  .  .  0  .  .  .  13 :   4  .  .  .  4  
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  25 : 16  .  .  .  3
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 9 . 28  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 39  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  1  .  .  2  .  .  .  18 : 20  .  .  .  1
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 5 : 18  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  15 : 39  .  .  .  0

STŘELCI  PO  3. KOLE:
17 -  J.Slavík (Zahájí)

16 -  P.Bouchal (FC 30)
11 -  D.Přibyl  (FC 30)
  9 -  R.Chmátal (Next)  a  J.Čermák  (Element)
  6.- J.Křiváček (Next), 
M.Maňhal (Zahájí),  P.Hezoučký (Dubenec),  M.Pytlík (Element)  a   M.Stropek (West Jam)
  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)
  a  T.Dvořák (West Jam)
  4 P.Kaše (Next),  P.Štumbauer (Střelnice),  Konopa (Element),  Murindangobo a T.Chlad (Inter)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  Z.Rýpar (FC 30),  J.Kubeš (Next)
S.Zrun, L.Ponec a J.Mareš (Zahájí)J.Šilha (Střelnice),  Mar.Kopecký (Inter),  K.Krejčí a D.Muranako (Lions)

 

KARTY  PO  3. KOLE:
Bez karet -  FC 30,  Zahájí B,  Dubenec,  Element,  Borek,  Inter,  Demi  a  Lions

1  ŽK          -  Next,  Střelnice  a  West Jam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O1X  X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

TABULKA  PO  3. KOLE
  1. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  0  .  .  0  .  .  .  34 : 10  .  .  .12

  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 11  .  .  .  9
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  32 : 15  .  .  .  9
  4. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  20 . 14  .  .  .  6
  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  1  .  .  0  .  .  .  13 :   4  .  .  .  4  
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  25 : 16  .  .  .  3
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 9 . 28  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 39  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  1  .  .  2  .  .  .  18 : 20  .  .  .  1
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 5 : 18  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  15 : 39  .  .  .  0

STŘELCI  PO  3. KOLE:
17 -  J.Slavík (Zahájí)

16 -  P.Bouchal (FC 30)
11 -  D.Přibyl  (FC 30)
  9 -  R.Chmátal (Next)  a  J.Čermák  (Element)
  6.- J.Křiváček (Next), 
M.Maňhal (Zahájí),  P.Hezoučký (Dubenec),  M.Pytlík (Element)  a   M.Stropek (West Jam)
  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)
  a  T.Dvořák (West Jam)
  4 P.Kaše (Next),  P.Štumbauer (Střelnice),  Konopa (Element),  Murindangobo a T.Chlad (Inter)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  Z.Rýpar (FC 30),  J.Kubeš (Next)
S.Zrun, L.Ponec a J.Mareš (Zahájí)J.Šilha (Střelnice),  Mar.Kopecký (Inter),  K.Krejčí a D.Muranako (Lions)

KARTY  PO  3. KOLE:
Bez karet -  FC 30,  Zahájí B,  Dubenec,  Element,  Borek,  Inter,  Demi  a  Lions

1  ŽK          -  Next,  Střelnice  a  West Jam