Rozpis OP - oficiální verze

1. kolo : . . Po 5.9. VŠZ 18:00 FC 30 - DEMI . Granec, Škuthan (Zabilka) . . Po 5.9. Borek 18:15 BOREK - ZAHÁJÍ . Peterka, Ždych (Korejčík) . . St 7.9. Rudolfov 20:00 WEST JAM - NEXT . Mertl, Ovčáček (Zloch) . . Čt 8.9. Rudolfov 20:00 INTER - LIONS . Kocina, Primus (Mertl) . . Pá 9.9. Dubenec 18:00 10.kolo DUBENEC - NEXT . Hrabčák, (Řehoř) Škuthan . . Pá 9.9. Hrdějovice 19:00 ELEMENT - STŘELNICE . Zabilka, Kotásek (Primus) . . . . 2. kolo : . . Po 12.9. Borek 18:00 10.kolo BOREK - LIONS . Granec, Kotásek (Škuthan) . . Po 12.9. SH JČU 19:00 STŘELNICE - FC 30 . Peterka, Primus (Ždych) . . St 14.9. Rudolfov 20:00 WEST JAM - ZAHÁJÍ . Zabilka, Hrabčák (Kocina) . . Čt 15.9. SH JČU 20:30 NEXT - INTER . Škuthan, Ždych (Hrabčák) . . Pá 16.9. Dubenec 18:00 DUBENEC - BOREK . Mráz, Kocina (Kotásek) . . Pá 16.9. Velešín 19:00 LIONS - ELEMENT . Korejčík, Zloch (Granec) . . . .

Rozpis podzimní části Okresního přeboru  sezóny 2022/23 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :

11ZAHÁJÍ „B“     PO   18:00   ( Zahájí – tráva )                    bílé / černé / černé

Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736 507 117; zmanhal@omacz.cz

Jan Vlk, Zahájí 173, Dívčice 37348, tel: 602 468 885; vlk.mal@centrum.cz

6 -  FC  30  ČB         PO   18:00   ( VŠZ  – tráva )                       černé / černé / černé

Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz

Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz

2 -   BOREK              PO   19:00   ( Borek – tráva )                     bílé ( černé ) / černé / černé

Štefan Hrabčák, Borek 273  tel. 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz

Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777 974 984;  bejstik1@seznam.cz

8 -  STŘELNICE        PO   19:00   (SH JČU – umělý povrch )       černé (žluté) / černé / černé

Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 725 535 980; lacko.ondrej@seznam.cz

David Mendlík,  tel: 602 450 481; mendlik@korzolipno.cz, Jiří Šilha,  tel. 603 779 917, silha@korzolipno.cz

5 ELEMENT FC     PA  20:00    ( SH Hrdějovice – um. povrch )  oranžové (červenočerné) / černé / černé

Šimon Kalina, 370 06  Srubec 578,  tel: 725 870 842,  kalinasimon38@seznam.cz,  elementfc@seznam.cz

Jan Čermák,  tel: 608 255 560,  jan.cermiml@seznam.cz

3 -   WEST JAM        ST    20:00   ( Rudolfov – um. povrch )         modré / žluté / modré

Stanislav Škarda, Jizerská 1, 37011 ČB,  tel: 605235552; stanislav.skarda@gmail.com

Lukáš Zimandl,  tel. 732 590 000

4 -  INTER                ČT   20:00   ( Rudolfov – umělý povrch )     modré(bílé)/ modré(bílé)/ modré

Josef Bareš, Kostelec 33, tel: 773 961 873;  baresjosef@seznam.cz

Ivo Zimandl,  tel: ...;  ivo.zimandl@seznam.cz;  Milan Kopecký

10FC NEXT ČB    ČT   20:30   ( SH JČU – um. povrch )            bílomodré / modré / bílé

Petr Le,  tel. 721 060 955, fuki15@seznam.cz                           ( bílooranžové/ bílé / bílé )

 

1 -  DUBENEC          PA   18:00   ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré

Jaroslav Janda, Dubenec 43, tel: 602 185 904; rldubenec@seznam.cz

Jaroslav Janda ml., Nákří 104,  tel: 724 968 190;  Vlastimil Švík,  Zahájí 133,  tel.604 473 647

7 -  AC DEMI           PA   18:00   ( ZŠ Hluboká – parkety )           bílé ( béžové ) / černé / modré

Daniel  Šulista, Hluboká, tel: 603893928; dsulista@seznam.cz

9 -   SK LIONS          PA   19:00   ( Velešín – umělý povrch)       modré (červené, bílé) / bílé  / modré (červené, bílé)

Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 724 272 466; krejci.karel@email.cz

 

ROZPIS ZÁPASŮ  PODZIMNÍ ČÁSTI  OKRESNÍHO PŘEBORU  2022  oficiální verze

1. kolo

     Po  5. 9.  VŠZ          18:00   FC  30         -  DEMI         Granec, Škuthan  Zabilka

Po  5. 9.  Borek        18:15  BOREK        -  ZAHÁJÍ      Peterka, Ždych     Korejčík

St   7. 9.  Rudolfov    20:00  WEST JAM  -  NEXT         Mertl, Ovčáček     Zloch

Čt   8. 9.  Rudolfov    20:00   INTER         -  LIONS       Kocina, Primus     Mertl

  9. 9.  Hrdějovice  19:00  ELEMENT  - STŘELNICE  Zabilka, Kotásek   Primus

 

2. kolo

Po  12. 9.  Borek       18:00  BOREK        -  LIONS    Granec, Kotásek     Škuthan

Po  12. 9.  SH JČU    19:00 STŘELNICE  -  FC  30     Peterka, Primus     Ždych

St   14. 9.  Rudolfov   20:00  WEST JAM  -  ZAHÁJÍ    Zabilka, Hrabčák   Kocina

Čt   15. 9.  SH JČU   20:30   NEXT           -  INTER     Škuthan, Ždych      Hrabčák

  16. 9.  Dubenec  18:00   DUBENEC    -  BOREK    Mráz, Kocina         Kotásek

Pá  16. 9.  Velešín    19:00    LIONS      -  ELEMENT   Korejčík, Zloch      Granec

 

3.    kolo :           19. – 23. září               volno Borek

Po      19. 9.  VŠZ              17:45     FC  30             -  BOREK            předehrávka 7. kola

 

Po      19. 9.  SH JČU        19:00     STŘELNICE  -  DEMI                 

St       21. 9.  Rudolfov       20:00     WEST JAM    -  DUBENEC  

Čt      22. 9.  Rudolfov       20:00     INTER            -  ZAHÁJÍ   

Pá      23. 9.  Hrdějovice    19:00     ELEMENT     -  NEXT   

Pá      23. 9.  Velešín          19:00     LIONS     ;;     -  FC 30              

4.    kolo :           26. – 30. září volno Střelnice

     Po     26. 9.  Zahájí            17:30     ZAHÁJÍ          -  ELEMENT


St       28. 9.  Rudolfov       20:00     WEST JAM    -  BOREK

Čt      29. 9.  SH JČU        20:30     NEXT             -  FC  30 

Pá      30. 9.  Dubenec       17:30     DUBENEC     -  INTER 

Pá      30. 9.  Velešín          19:00     LIONS            -  DEMI 

 

5.    kolo :           3. – 7. října                  volno  West Jam

Po      3. 10.  VŠZ              17:15     FC  30             -  ZAHÁJÍ 

Po      3. 10.  SH JČU        19:00     STŘELNICE  -  LIONS

Čt      6. 10.  Rudolfov       20:00     INTER            -  BOREK 

Pá      7. 10.  Hluboká        18:00     DEMI              -  NEXT  

Pá      7. 10.  Hrdějovice    20:00     ELEMENT     -  DUBENEC   


6.    kolo :           10. – 14. října              volno Lions

Po    10. 10.  Zahájí            17:00     ZAHÁJÍ          -  DEMI   

Po    10. 10.  Borek            17:00     BOREK          -  ELEMENT

St     12. 10.  Rudolfov       20:00     WEST JAM    -  INTER 

Čt    13. 10.  SH JČU        20:30     NEXT             -  STŘELNICE

Pá    14. 10.  Dubenec       17:00     DUBENEC     -  FC  30  

 

7.    kolo :           17. – 21. října              volno  Inter

     Po     17. 10.  VŠZ               00:00      FC  30              -  BOREK              předehrávka 26. 9. 

Po    17. 10.  SH JČU        19:00     STŘELNICE  -  ZAHÁJÍ 

Pá    21. 10.  Hluboká        18:00     DEMI              -  DUBENEC

Pá    21. 10.  Hrdějovice    20:00     ELEMENT     -  WEST JAM  

Pá    21. 10.  Velešín          19:00     LIONS            -  NEXT

 

8.    kolo :           24. – 28. října              volno Next

Po    24. 10.  SH JČU        19:00     STŘELNICE  -  DUBENEC      

St     26. 10.  Rudolfov       20:00     WEST JAM    -  FC  30  

Čt    27. 10.  Rudolfov       20:00     INTER            -  ELEMENT

     Pá   28. 10.  Hluboká        18:00     DEMI              -  BOREK           

Pá    28. 10.  Velešín          19:00     LIONS            -  ZAHÁJÍ           


9.    kolo :           31. října – 4. listopadu  volno  Element

Po    31. 10.  SH JČU        19:00     STŘELNICE  -  BOREK

Čt      3. 11.  Rudolfov       20:00     INTER            -  FC  30             

Čt      3. 11.  SH JČU        20:30     NEXT             -  ZAHÁJÍ

Pá      4. 11.  Hluboká        18:00     DEMI              -  WEST JAM  

Pá      4. 11.  Velešín          19:00     LIONS            -  DUBENEC  


10. kolo :           7. – 11. listopadu  2022       volno Zahájí

Po       7. 11.  Borek             ??:??      BOREK            -  LIONS                předehrávka  12.9

St     9. 11.  Rudolfov    20:00   WEST JAM -  STŘELNICE   

Čt   10. 11.  Rudolfov    20:00   INTER         -  DEMI

Čt   10. 11.  SH JČU    20:30   NEXT          -  DUBENEC    změna pořadatelství

Pá  11. 11.  Velešín     19:00   LIONS          -  ZAHÁJÍ      dohrávka 8. kola

Pá  11. 11.  Hrdějovice 20:00   ELEMENT     -  FC  30


 

  

ODLOŽENO  NA  JARO

11. kolo :           27. – 31. března 2023      volno  FC  30

Po      27. 3.  Zahájí            17:30     ZAHÁJÍ          -  DUBENEC   

Po      27. 3.  SH JČU        19:00     STŘELNICE  -  INTER    

Čt      30. 3.  SH JČU        20:30     NEXT             -  BOREK

Pá      31. 3.  Hluboká        18:00     DEMI              -  ELEMENT    

Pá      31. 3.  Velešín          19:00     LIONS            -  WEST JAM  

 

1.    Uvedené začátky venkovních zápasů (Borek, Zahájí B, FC 30 a Dubenec) jsou úředními začátky kvůli stmívání a jedině při zajištění umělého osvětlení je lze posunout na pozdější dobu.


2.    Předehrávky zápasů a změny pořadatelství vznikly kvůli potřebě aby výše napsaná čtveřice mužstev hrála nejpozději domácí zápasy v 6. kole a některé změny pořadatelství a s tím změna termínu aby kvůli nasazování rozhodčích se v jeden den nehrála víc jak dvě utkání.

3.    Jarní část začne 23. března a skončí 16. června 2023 

5.    29. srpna se uskutečnil aktiv na zahájení soutěže. Na něm se odsouhlasil Rozpis podzimních zápasů a zvýšení odměn pro rozhodčí o 50,- za zápas, tj. z 210,- na 260,- Kč.



Rozpis OP podzim.doc