Rozpis podzimní části KP Jih sezóny 2018/19

1. kolo: _ _ PO 22.10. NH Mladé 19:00 FC 30 – KOHOUTI _ _ PO 22.10. Hrdějovice 21:00 ABSOLUT – ZAHÁJÍ _ _ ST 24.10. SKP 20:00 HFASC – VAPLAST _ _ ST 24.10. Týn n/Vl. 20:30 ELBH - BEST CAFFE _ _ _ _ 2. kolo: PO 29.10. Mladé 19:00 FC 30 – ELBH _ _ PO 29.10. Týn n/Vl. 20:15 ZAHÁJÍ – TJ HFASC _ _ ÚT 30.10. Rudolfov 18:00 BEST CAFFE – ABSOLUT _ _ ST 31.10. SKP 20:00 KOHOUTI – VAPLAST

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :

2 - ELBH  TÝN n/Vl.  NE/St 18:00/20:30 ( Týn n/Vlt – umělý povrch)   bílé /modré /modré

1 - FC  30  Č.B.      Po   19:00      ( NH Mladé – umělá tráva )         černé/černé/černé (modré/mod

5 -  SK  VAPLAST Po   19:00      (NH Mladé – umělá tráva )          červenobílé/bílé/bílé (bílomod

6 -  FK  ZAHÁJÍ     Po   20:15      ( Týn n/Vlt – umělý povrch )      modré /bílé /bílé

3 - ABSOLUT TEAM  PO  21:00      ( Hrdějovice – umělý povrch )   bílé/bílé/bílé (žluté/černé/bílé)

7 -  BEST CAFFE  Út   18:00      ( Rudolfov – umělý povrch)       oranžové (šedé) /černé/černé

4 - TJ HFASC         ST 20:00      ( SKP ČB – umělý povrch )         bílé /černé /černé

8 -  FC KOHOUTI ST 20:00      ( SKP ČB – umělý povrch )         žluté /modré /modré

2 - ELBH  TÝN n/Vl.  ST/Ne 20:30/18:00 ( Týn n/Vlt – umělý povrch)  bílé /modré /modré

 

1 .   k o l o :  ( 21.  – 26. 10. )

PO  22. 10.  NH Mladé 19:00    FC 30 Č.B.        –  KOHOUTI  

PO  22. 10. Hrdějovice  21:00   ABSOLUT –  FK ZAHÁJÍ

ST  24. 10.  NH SKP    20:00    TJ HFASC        –  VAPLAST           

ST  24. 10.  Týn n/Vl.  20:30    ELBH TÝN      –  BEST CAF.

                  

2 .   k o l o :  ( 27. 10. – 2. 11.  )

PO 29. 10.  NH Mladé 19:00    FC 30 Č.B.        –  ELBH TÝN

PO  29. 10.  Týn n/Vl.  20:15    FK ZAHÁJÍ      –  TJ HFASC

ÚT  30. 10.   Rudolfov  18:00    BEST CAF.       –  ABSOLUT

ST  31. 10.  NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  VAPLAST

 

3 .   k o l o :  ( 3.  – 9. 11. )

PO    5. 11.  NH Mladé 19:00    VAPLAST        –  FK ZAHÁJÍ

PO    5. 11. Hrdějovice   21:00   ABSOLUT –  FC 30 Č.B.

ST   7. 11.  NH SKP    20:00    TJ HFASC        –  BEST CAF.

ST    7. 11.  Týn n/Vl.  20:30    ELBH TÝN      –  KOHOUTI

                

4 .   k o l o :  ( 10.  – 16. 11. )

NE   11. 11. Týn n/Vl.  18:00    ELBH TÝN      –  ABSOLUT

PO  12. 11.  NH Mladé 19:00    FC 30 Č.B.        –  TJ HFASC

ÚT  13. 11.   Rudolfov  18:00    BEST CAF.       –  VAPLAST

ST  14. 11.  NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  FK ZAHÁJÍ

 

5 .   k o l o :  ( 17.  – 23. 11. )

PO  19. 11.  NH Mladé 19:00    VAPLAST        –  FC 30 Č.B.

PO  19. 11.  Týn n/Vl.  20:15    FK ZAHÁJÍ      –  BEST CAF.

PO  19. 11. Hrdějovice  21:00   ABSOLUT –  KOHOUTI

ST  21. 11.  NH SKP    20:00    TJ HFASC        –  ELBH TÝN

                   

6 .   k o l o :  ( 24.  – 30. 11. )

PO  26. 11.  NH Mladé 19:00    FC 30 Č.B.        –  FK ZAHÁJÍ           

PO  26. 11. Hrdějovice               21:00                  ABSOLUT –  TJ HFASC

ST ?28. 11.  NH SKP    ?19:30  KOHOUTI        –  BEST CAF.

ST  28. 11.  Týn n/Vl.  20:30    ELBH TÝN      –  VAPLAST

 

7 .   k o l o :  ( 1. – 7. 12. )

PO   3. 12.  NH Mladé 19:00    VAPLAST        –  ABSOLUT

PO    3. 12.  Týn n/Vl.  20:15    FK ZAHÁJÍ      –  ELBH TÝN

ÚT     4. 12.   Rudolfov  18:00    BEST CAFFE   –  FC 30 Č.B.

ST   5. 12.  NH SKP    20:00    TJ HFASC        –  KOHOUTI

                  

8 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 12. )

PO  10. 12.  NH Mladé 19:00    VAPLAST        –  TJ HFASC

PO  10. 12.  Týn n/Vl.  20:15    FK ZAHÁJÍ      –  ABSOLUT

ÚT  11. 12.   Rudolfov  18:00    BEST CAFFE   –  ELBH TÝN

ST  12. 12.  NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  FC 30 Č.B.

 

9 .   k o l o :  ( 15.  – 21. 12. )    volno -  Absolut team

NE  16. 12.  Týn n/Vl.  18:00    ELBH TÝN   –  FC 30 Č.B.

PO  17. 12. Hrdějovice   16:30  ABSOLUT –  BEST CAFFE

PO  17. 12.  NH Mladé 19:00    VAPLAST    –  KOHOUTI

ST  19. 12.  NH SKP    20:00    TJ HFASC        –  FK ZAHÁJÍ

 

                    

Odvetná část začne 10. kolem  v týdnu od  5. do 11. ledna 2019, základní část  končí 14. kolem v týdnu od 2. do 8. února 2019, první týden po novém roce lze využít pro případné předehrávky.

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 16. února a skončí 17. března.